site.ua
топ-автор

Браво, просто браво, пане Зеленський!

Отримати таку оцінку від відомих експертів на сторінках The Washington Post, і то лише через рік з хвостиком роботи - це справді визначне досягнення.

Особливо "тішить", що провідне американське видання не оминуло написати й про труну, яку підкинули до будинку екс-глави НБУ Якова Смолія вже після його відставки.

Що за закони панують у цій дивній Україні, і хто нею реально управляє, якщо такі речі є можливими? Цими питаннями задаватимуться інвестори, і тікатимуть чимдуж звідси. Над ними думатимуть міжнародні партнери, і не розумітимуть, навіщо підтримувати відвертих шахраїв.

Додайте сюди заяви керівника групи слідчих ДБР Корецького про тиск у справах Порошенка, численні попередження з боку дипломатів і просто друзів України про те, що Зеленський йде шляхом Януковича, щоб зрозуміти, яка "папочка" вже назбиралася щодо нинішнього українського "лідера".

Але ключове - його слово нічого не варте. Ми це знали і раніше. Знаходили підтвердження, коли він брехав про маски, про готовність припинити розведення, якщо триватимуть обстріли, про Авакова і т.д. Тепер це вголос говорять і в світі.

Твоє слово нічого не варто - це тавро, клеймо і "путівка в життя". Довіри до Зеленського вже не буде. Ніде.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації