site.ua
топ-автор

Ірина Верещук - не просто представниця "слуг". Вона ще й голова підкомітету у безпековому комітеті парламенту.

Власне, в ефірі ICTV у понеділок їй і було поставлене питання щодо гібридних загроз з боку РФ, зокрема в інформаційній сфері. А далі навіть було уточнено ведучим - щодо вільної діяльності в Україні проросійських медіа. Тобто, питання стосувалися профілю її роботи, того, для чого її і наймали виборці.

Те, що було далі, бачили або читали майже всі. Верещук сама провела блискучу гібридну інформаційну операцію, вкинувши в інформаційний простір російський фейк щодо Порошенка.

Відповідати по суті їй явно було не до снаги. Оскільки вона є наближеною до депутата від ОПЗЖ Козака, на якого й оформлено увесь медведчуківський інформаційний пул. Тобто, Верещук і потрапила до списку "слуг" за квотою Медведчука.

Верещук показала, що чхати їй на безпеку України. Свій виступ перед багатомільйонною аудиторією у прямому ефірі вона використала лише для того, щоб оббрехати Порошенка напередодні чергового судового засідання, на які збираються його прихильники. І майже зірвала програму, яку було присвячено, на секундочку, потенційному наступу регулярних військ РФ на Україну.

Вона також продемонструвала цікавий факт - позиції Медведчука і Зеленського є як ніколи близькими.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації