site.ua
топ-автор

Днями Сергій Марков, колись добре відомий і в Україні путінський політолог, коментуючи появу Гіркіна в українському інформаційному полі, зробив цікавий пасаж. Він трактує це інтерв'ю як "переформатування усієї української державності". А Зеленського порівняв з "батьком Перебудови" Горбачовим. Слід розуміти, під переформатуванням мається на увазі те, що Україна знову лягає під Росію і стає схожою на Росію. Кінець епохи, тобто, епохи європейської і української України.

Ну, ми ж розуміємо, що Зеленський ніякий не Горбачов, і не батько. Максимум - прораб. Але при всій своїй епатажності, Марков має рацію - саме цим нинішня українська влада і займається. Будує тут малоросійський світ, а гордони з "плюсами" - "прожекторы перестройки".

І весь цей лютий треш, який зараз робить правоохоронна система, є найяскравішим проявом цього процесу. Згвалтовані свідки в Кагарликуу - це жахливо. Антоненко та Кузьменко під арештом - вкрай несправедливо і жахливо теж. "Згвалтований" музей Гончара через картини Порошенка, законні, виставлені на огляд, згвалтований по-беспределу, з вибитими дверима - це так "по-русски". Відпущені на волю поліцейські-вбивці дитини з Переяслава - теж почерк системи. Список неповний.

Брехня, яка стала нормою. Відсутність закону, ставка виключно на силу, і при цьому якась безмежна неефективність та тупість.

Спецназ ДБР - це тепер такий новоявлений "беркут"?

Є повне відчуття, що в музеї Майдану потрібно передбачити площі для увічнення нових подій, які на нас можуть очікувати.

Хоча хотілося б обійтись без революції. Їх було вже достатньо. І Путін розраховує на це ж, на заворушення в Україні.

Даремно вони зачепили музей. Бо історія - дама з примхами.

Цей фарс завершиться так само стрімко, як і розпочався.

Як роса на сонці.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації