Ще невідомо чим це все закінчиться, але коронавірус вже переписав історію, точніше деякі зі сценаріїв.
Адже у лютому багато аналітиків попереджали про намір увінчати парад Перемоги 9 травня у Москві новими зірочками на імперській короні чи то у вигляді Білорусі, а можливо й України.
Зараз це виглядає вже як щось призабуте і не актуальне, але ще два місяці тому ми жили в іншому світі. Логіка поведінки українських гравців теж диктувалася, та й диктується старими уявленнями, за інерцією.
Втім, і це було б логічно, "божественна пауза" на яку поставлено світ, дасть можливість і українськими елітам усвідомити нову реальність: Росія не може дати грошей, вони залишаться тільки на Заході, безкарно грабувати Україну небезпечно, Путін не прикриє. Цілі сфери економіки якщо й не підуть у небуття, то зазнають значних втрат.
До яких змін це може призвести у внутрішніх політичних розкладах не ясно, але українська політика за карколомністю сюжетів вже не раз перевищувала "Гру престолів". Зараз для всіх, хто не є політичним самогубцею, має наступити "водяне перемир'я". А далі, після того як вони роздивляться навколо, можливо ми побачимо такі коаліції і об'єднання, які всіх здивують.
Не дивіться фентезі, читайте новини.
Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам
вхід / реєстрація