Цікава виходить ситуація, сьогодні на акцію проти підвищення тарифів на проїзд у комунальному транспорті Києва “організовано” були виведені працівники КП “Київпастранс” та КП “Київметрополітен”, які тримали у руках плакатики на підтримку такого підвищення.

Нагадаю, що згідно з рішенням КМДА вже з 14 липня проїзд у метро, автобусах й тролейбусах буде коштувати 8 гривень. Кличко з трибуни розповів як він переймається долею цих людей і про те, що іншого виходу як вдвічі збільшити тариф немає. Проте жодних економічних обґрунтувань влада так й не показала, “схавайте” це і все … та й не покаже, бо немає в них однозначних даних про пасажиропотік, кількість “пільговиків” ніхто не зможе порахувати без електронного квитка, а його попри обіцянки немає.

Кличко сказав, що думає про розвиток міста .. тобто просто бездумно підняти ціну це розвиток? Транспортну систему Києва треба серйозно реформувати, тоді й про подорожчання не треба думати й кияни “дякую” скажуть … як реформувати? Фракція “Свободи” презентувала системне рішення, з яким можна ознайомитись тут:

https://drive.google.com/open?id=1j06GdGg1i_Ro9gl9LZMmkGGBU1BurPUJ

Але хіба це цікавить чинну владу “БППшників”. Їм головне закрити борги метрополітену, які власне самі ж й організували .. а закрити з кишень звісно киян. Браво!

Особисто мені було шкода дивитись на тих працівників, яких влада зігнала у противагу нашому мітингу, вони багато працюють, але мало отримують й можливо хтось з них наївно думає, що проїзд по 8 цю ситуацію вирішить .. не вирішить, через таке подорожчання приватні перевізники також піднімуть тариф, зростуть ціни на інші послуги … Таке рішення є абсолютно необґрунтованим й економічно безглуздим .. підживлюємо інфляцію далі?

Те що відбувається в КМР абсолютно є неприпустимим, депутати від більшості, які не схотіли сьогодні голосувати за скасування подорожчання проїзду самі їздять на автомобілях, завітайте колись на засідання й подивіться на парковку Київради.

Звісно ж їх не цікавлять проблеми решти киян … із нахабними мордами втекли з сьогоднішнього засідання під прикриттям мєнтів так й не розглянули питання скасування підняття тарифу, яке ініційоване фракцією ВО “Свобода”. Підстав закривати сесію не було, якщо працювати не хочете, кладіть мандати як ваш колега Гор(н)дон й займайтесь бізнесом далі.

#скасуй_тариф_на_корупцію

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація