site.ua
топ-автор

Людоньки добрі! Зупиніться вже, нарешті! Що ви собі дозволяєте? Де ваш етикет та ваша елементарна повага? Скільки можна тупо цькувать і знущатись над Тим, хто абсолютно безкорисно й самовіддано звалив на свої тендітні сорокадвохрічні плечі такий непідйомний тягар влади та свідомо взяв на себе цей неосяжний груз відповідальності? Відповідальності за ваше майбутнє та за подальшу долю країни, на хвилиночку! Хіба можна так безпардонно себе вести по відношенню до цієї видатної та унікальної Особистості? До незрівнянного Світоча всенародних надій та земного уособлення високих низькотарифних мрій? Як вам не соромно, paгyлi ви необразовані? Хіба вас звинувачували коли-небудь у чомусь, тролі ви проплачені? Хіба вас ось так безсовісно обзивали, сволочі ви шоколадні? Чи, може, колись навішували на вас хоч які-небудь богомєрзкі ярлики, пoрoxocкoт ви пopoxoбoтcький? Люди ви чи хто, твapi ви дикі? Де ваша культура, освіченість та елементарне знання такту, мpaзi ви та подонки? Астанавітєсь уже, мать вашу!

Що значить «украв 16млрд. гривень із фонду COVID-19 на будівництво доріг»? Ви, взагалі розбирались із цим непростим питанням? Ви намагались у нього заглибитись та задуматись над геніальністю прийнятих рішень? Рішень, ухвалених Ним особисто при безумовній підтримці Його мудрого й талановитого оточення, хай вовік святиться невідступний образ преподобного Єрмака Богданоборця.

А що Він, по вашому, мав зробити із цими кількома мільярдиками готівки, які зненацька впали в бюджет просто з неба після виграного суду над Газпромом? Мав тупо віддати на ті облуплені й понищені лікарні? Чи, може, на оті капець які дорогущі апарати ШВЛ? Чи отим дармоїдам-лікарям, що по вуха погрузли в корупції? А? Якщо ви так вважаєте, то значить ви з цим кодлом за одно. Адже, наші українські медики тільки те і роблять, що тримаються за свої теплі місця та за свої відсталі архаїчні методи лікування. Вони не лише не здатні вмить створити вакцину від коронавірусу, але й навіть не дивляться в інтернеті Софію Стужук. Та й жодних інших популярних інста-блогерів, які готові з радістю та абсолютно безкоштовно розказати цим ретроградам в білих халатах безліч нових перевірених методик по лікуванню навіть найстрашніших хвороб. Одна куркума із содою чого тільки вартує.

Одним словом, наша українська медицина безнадійно пасе задніх. На відміну від Міністерства Охорони Здоров`я (МОЗ) та молодого й енергійного керівництва України. Ви не повірите, але надзвичайно прогресивні керманичі нашої держави в короткий термін реалізували те, на що не був здатен навіть самозакоханий Порошенко: вони здійснили справжній прорив у медицині та, сподіваюсь, встигли запатентувати на Укрпатенті новітню унікальну технологію лікування коронавірусної хвороби – терапію свіжозаасфальтованими дорогами.

Звичайно ж, ця методика зцілення не є у світі чимось новим. У Індонезії, наприклад, ще з 2011-го року для лікування сотень і сотень найрізноманітніших хвороб масово застосовують терапію залізничними коліями (див.фото). Але Кабінет Міністрів України та Його Іскрометність пан Президент впевнено дійшли до геніального висновку, що суто в наших кліматичних умовах найдієвіший лікувальний ефект на простого українця справляють саме асфальтовані магістралі.

Адже, чим ви можете пояснити те, що практично в кожному українському місті є особливі енергетичні місця, де люди систематично лежать на тротуарі, на дорозі та, ніжно припавши обличчям до асфальту, бубнять собі під ніс якісь загадкові мантри? І все заради того, щоб отримати заряд небувалої енергії, поповнити свою життєву ману та, духовно очистившись, знову спробувати зіп`ятись на ноги.

Це ми ще не згадуємо про тих, чиє життя повністю і безпосередньо виплекане унікальною енергетикою асфальтованих автомагістралей. Хто, на вашу думку, володіє найвищим геополітичним інтелектом та знає відповіді на усі без винятку питання буття Всесвіту? Безумовно, це вони – таксисти, вічні блукачі по життєвих шляхах та київських дворах.

А тепер вгадайте, хто серед українців має найстійкіший імунітет? Не повірите – водії маршруток. Адже, треба мати надпотужне здоров`я й надміцні нерви, щоб цілодобово витримувати божевільний російський шансон та спокійно відмовляти в безкоштовному проїзді ветеранам АТО й всіляким набридливим пенсіонерам.

Як бачите – асфальт творить дива. Тому рішення направити левову частку ресурсів із фонду COVID-19 саме в цьому напрямку є абсолютно логічним та надзвичайно вчасним. Більше того, саме такі дії мудрого керівництва країни якраз і підтверджують ефективність будівництва нових доріг в боротьбі із пандемією коронавіруса. Бо по-перше: кожен українець, коли бачить нову автотрасу, миттю наповнюється позитивом та відчуттям вдячності. А це уже є першим і найважливішим кроком у подоланні підступної хвороби.

По-друге: якраз рівне-рівнесеньке шосе до мінімуму зменшує негативні вібрації в організмі хворих, що відчутно впливає на швидкість їхнього одужання. І тоді абсолютно не має значення, куди тебе везуть – в реанімацію, в морг чи на кладовище. Головне, щоб дорога була освітлена та заасфальтована.

По-третє: в багатьох місцях України автотраси будують по такій суперунікальній технології, що асфальт можна без зусиль відламувати руками та приносити із собою додому. Що створює у кожній охопленій пандемією оселі атмосферу спокою, цілительства та віри в Президента, який день і ніч турбується про вас.

Турбується однозначно, бо і це ще не усе. Адже, ви могли помітити, що у сусідній Білорусі проблеми коронавірусу не існує в принципі і пандемія там навіть не починалась. Тому оті майже 2,5млрд. гривень із фонду COVID-19 були розтринькані не на силовиків, як брешуть кляті заздрісники нинішньої влади, а для впровадження в Україні дуже дієвого білоруського варіанту лікувальної гімнастики, що на практиці довела свою надзвичайну ефективність. Простота і доступність цих унікальних гімнастичних практик говорить сама за себе: біг із переслідуванням, множинний масаж спини, лікувальна ізоляція, світло-шумова терапія й наше уже таке знайоме припадання до життєдайного асфальту. Частково цю гімнастику почали практикувати на судових засіданнях по Ріфмастеру. І це дуже похвально.

Але український Уряд був би не українським Урядом, якби не пішов далі та не провів подальші фундаментальні дослідження в сфері медицини. Результатом експериментів став науковий прорив, достойний Нобелевської премії – було остаточно доведено, що збільшення кількості нових автомобільних трас радикально зменшує кількість онкохворих в Україні. Тому рішення Уряду від 27-го жовтня про передачу на будівництво доріг 62-х мільйонів гривень із програми МОЗ по онкозахворюванням є цілком правильним, логічним та передовим.

А ви, всі ті, хто безперестанку ллє бруд на Президента, хто вічно безпідставно піддає критиці Його мудрі рішення та намагається будь-яким чином затьмарити Його світлий та непорочний образ, ви всі ще будете ой як потім шкодувати. Ваше хамство, нестриманість та невдячність однозначно вилізуть вам боком, тварі ви неблагодарні. Особливо тоді, коли прямуватимете до пекла по новій рівнесенькій свіжозаасфальтованій дорозі.

Yaroslav Deneka

yaroslav.deneka
Ярослав Денека

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації