Сьогодні я розповим вам про справді унікальний напій на теренах крафтового виробництва України - про медове вино. Ознайомитись с асортиментом та замовити доставку можно ось туточкі

Якось так сталось, що в Україні медівка - це не ферментований, або дистильований мед, але горілка, в яку вмешали мед та ще трошкі перцю на додачу. Така собі солодка водяра, якою грішать білшість ресторацій, в яких в меню є "медовуха/медівка/медова настоянка".

Але медови вина від ТМ "Патронат", - це геть зовсім інше.

Саме чому вино? Тому що мед ферментується. Як сік винограду під час дозрівання вина, тільки мед. Консістенція суто винна, частка спирту - приблизно 13%. Такий баланс градусів дозволяє примирити солодкість меду із позитивним ефектом післясмаку - солодка нудотність відсутня.

Майте на увазі, що виробник реалізує декілька рецептів. І за для того, аби підібрати своє ідеальне медове вино, вам треба замовити весь набір.

Наприклад, коли мій брат святкував новий рік у нас в Київі, я йому запропонував "Патронат" з горобиною. Він йому не зайшов. Проте, коли наступного дня я запропонував "Патронат" з айвою - він фіганув два бокали поспіль.

Особисто я вважаю, що найсмачніше охтирське медове вино - з абрикосою.

Але, як завжди, найкраща оцінка залишається на ваш розсуд.

Замовляйте. Куштуйте. Підтримуйте українського виробника!

yaramatjushyn
Ярослав Матюшин

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації