Я, як автор ресурсу site.ua, починаю серію оглядів на крафтові дистиляти (і не тількі), які виробляються в Україні, та які хотіли б вийти на міжнародні ринки:)

Отже, першими до фокусу моєї уваги попали Black Beetle Distillery. Знайти та замовити їхню продукцію ви можете саме тут.

Власне, чому жуки стали першими? Бо я давно споживаю їхні дистилляти, часто купую на подарунки друзям та рідним, та завжди отримую позитивні фідбеки. Можливо, це упередженність, але вона незмінно підживлюється якістю та фірменим смаком.

Що відрізняє самогон від справжнього дистилята? Рецепт та витримка.

Нещодавно BBD надіслали мені хлібне вино на дегустацію. Ще його називають полугар. Колись, допоки більшовики не замінили його "казьонкай" його називали двоюрідним братом віскі. Це дистилят, який робиться з пшеничних злаків. І ось цей продукт має всі ознаки якісного крафтового алкоголю.

1. Аромат. Не збиває з ніг, як сивуха, на сприйняття легкий, відчуваєш щось таке ячмінно-житно-пшеничне.

2. Смак. Багатошаровий. На відміну від горілки можно покатати в ротовій порожнині. Букет щільний, але не нав'язливий. Знову ж таки, відчувається житне поле та карпатські струмки.

3. Післясмак. Аромат стійкий, незвичний, приємний. Тривається довго, як дорогий парфюм.

На етапі дегустації мені конче закортило кров'яночки аби гармонійно закусити, то ж, якщо замовите, майте на увазі :)

Проте, особисто моїм фаворитом у BBD залишається Apple Hop Black. Оксамит у всесвіті крафтових дистилятів.

Стронґлі рекомендід, піпол. Це якісно, смачно, та продукт "зі своїм обличчям", яке ти відрізняєш вже під час другого вживання.

yaramatjushyn
Ярослав Матюшин

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації