Смотри, улиточка, какая херня.

На днях общественность узнаёт, что министерство обороны Украины переплатило на покупке снарядов для "рапир" примерно 48 миллионов гривен. Ну как - переплатило. Кто-то прикурило очень хорошо. Общественность оправданно возмущается, ведомству Тарана (это который минфин с МВФ путает) прилетает.

Что делает МО? Правильно - несет хуйню. Я за такой уровень коммуникаций увольнял бы с волчьим билетом.

полную версию читать здесь

"Боєприпаси поставлені в належному технічному стані та у тарі, придатній до використання у складі сил і засобів Операції об’єднаних сил".

- Спасибо, пацаны, шо не в сиську для пива их разлили.

"Вона є нижчою, ніж вартість боєприпасів калібру 152 міліметри (29,5 тис. гривень)".

- Да ладно, блять! Снаряды 100 мм стоят дешевле, чем снаряды 152 мм. СЕНСАЦИЯ!

"У поширених у ЗМІ матеріалах, зокрема, сканкопіях нібито звернення народного депутата до Офісу Генпрокурора, зазначено, що аналогічні відремонтовані постріли коштують на ринку ЄС від 295 до 470 євро за одиницю. При цьому робиться посилання на комерційну пропозицію від компанії VTIC International LTD на компанію MSM Martin S.R.O, Sturova зі Словаччини.

Зазначене посилання є некоректним, оскільки ця пропозиція зроблена болгарською компанією словацькій компанії. Крім того вона зроблена 21.10.2019 року, за рік до укладання держконтракту".

- Ну то есть вы признаёте, что при Свинарчуках закупки производились более эффективно, чем сейчас, да?

Потребу у боєприпасах для ЗСУ визначає, за всієї поваги, не діючий чи відставний законодавець, а Генеральний штаб Збройних Сил України

- Ну, привет війнонька Хомчак vs Таран. Вы уже засношали.

Той, хто свого часу ставав фігурантом різноманітних «свинарчукгейтів», голосніше всіх кричатиме «тримай злодія».

- Верните нам Свинарчуков, блэт. Я хочу, чтобы эти люди продолжили красть по 450 евро за снаряд, чтобы при них строились общаги для ЗСУ и выполнялся гособоронзаказ. А то это инародная власть начинает сильно залезать нам в народный карман.

yaramatjushyn
Ярослав Матюшин

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації