Сьогодні я вивчив нового, крутезного терміну: генезіс. Я геть дупля не ріжу, що воно таке, але приєбєню його тобі на лоба, мій маленький унтерменш,

Що? Чому унтерменш? То ти ж народився в російськомовному середовищі. Ти, в моєму всеосяжному розумінні, каліка. Ти не маєш ніякого обґрунтування, аби бути на одному з нами рівні. З тими, хто організував собі жовто-блакитну кров та мову суто за ознакою народження. Так, мій маленький унтерменш. Я жодного разу не спітнів, щоб опанувати солов`їну. Але ти - то є сміття та прах під нашими ступнями.

Що? Що ти там кажеш? Які ще російськомовні окопі? Цей факт мені не до вподоби. То я пускаю повз вуха, бо не ліпиться до моєї такої чарівної картини миру. На цей аргумент я придумав універсальний бздьож: це маніпуляція за рахунок героїв. І мені проїбом, що на разі дохуя героїв розмовляють російською.

Ти, мій маленький унтерменш, можеш займатись чим завгодно. Волонтерити. Створювати курси української в російськомовних містах. Битися с днрівцями. Займатися популяризацією української в рідному місті. Але це не відміняє того факту, що я, сидячі на дивані, маю право відмовити тобі в патріотизмі. Та коли ти намагаєшся щось довести, я просто стверджую: "В тебе патологічна ненависть до всього українського". І це не одне й теж з "Вы просто не любите всё русское".

Розумієш, мій маленький унтерменш, "русскоязичной часті України не існує". Так я придумав. Тому що я вірю своїм товаришам з ДНР - Україну має бути порізано по Дніпру.

А ти, унтерменш, можеш піти на кладовище, та вшанувати російськомовних, що загинули за Україну. Ну, себто, твоїх недолугих ідіотів, що не встигли повернутися, та від'їбашити нас, уберменшів.

И унтерменш пошел дальше, собирать деньги и помощь для армии. А уберменш сел на диване, и написал какую-то фарисейскую хуйню. После чего оставил к ней комментарий: "Читаймо, лайкаємо, поширюємо". Потому что унтерменшу важен результат, а уберменшу важен показатель.

yaramatjushyn
Ярослав Матюшин

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації