Час, коли все руйнується може довести до відчаю. З іншого боку часто тільки зруйнувавши, можна побудувати щось краще. Переживаємо період, коли ми об'єкт, а не суб'єкт життя. Але переживши і освоївши уроки тільки зміцнимось, ну або згинемо...

Хто чув, що лунає з трибун на майданах, той знає - націоналістичні лідери кажуть брати ініціативу в свої руки і не чекати він них розпоряджень щодо єдино правильних напрямків руху. Тобто самоорганізація і тільки самоорганізація. Як один із можливих наслідків, відхилення будь-яких єдиних керівників для держави, тільки ради, бо хто, раз самоорганізувавшись і "виживши", захоче правителя? Тільки ради.

Так ось про самоорганізацію. Що можна робити для себе, сім'ї, родини, друзів, громади, спільноти, народу, України, Землі... Правильно, ставати автономними. Навряд чи це значить переїхати у "глуху" місцину і стати відлюдником, бо з часом до вас завітають та підкорять (якщо ви не винайдете спосіб захищатись від усіх). Що робить автономним в наш час мінімально і достатньо? Заробіток, засоби до існування, унікальні (корисні в результаті) знання чи досвід та мобільність. Здоров'я також, але це й так зрозуміло.

Унікальні знання та досвід нададуть вам засоби до існування та мобільність. Над цим задумайтесь особливо уважно. Що зробить із вас (окрім кума прокурора) потрібну людину у всіх смислах: в середині країни, закордоном, для справи визволення країни від внутрішньої та зовнішньої окупації і таке інше. Вчиться, навчайтесь... Старе як сам світ, тільки із різницею, що зараз одна теорія мало дасть - потрібно діяти і здобувати досвід негативний чи позитивний. Часу мало, а роботи багато.
В нашій ситуації потрібно ставати заможними та впливовими (явно чи неявно).

До прикладу, проста сім'я з чотирьох чоловік "без зв'язків" та спадку від предків. Виїздимо до Канади, виховуємо розумних дітей (вже канадців), допомагаємо їм заробити кошти та виховати їхніх дітей, які вже зможуть стати канадськими міністрами, дипломатами і так далі. Нащадки, звичайно, завжди пам'ятають хто ворог і якого ставлення він заслуговує. Економічно, політично і будь-як ворога знищувати, але вже з позиції сили. Наше покоління паралельно із вихованням таких "впливових" нащадків їздить у "відрядження" та всіляко рядить ряди ворога.

Або ще одна ситуація. Виїзд до московітів, хвальба пуйла і т.д., виховання дітей (тут вже треба буде постаратись, щоб не спіймали). Нащадки стають впливовими і нищать ворога з середини.

Так - довго, так - важко, але як шлях сильної людини саме те. Багато хто стане вже іноземцем без українського духу. Але ті, хто пам'ятатиме і буде по-справжньому вихованим, зроблять великі справи.

Ще варіанти: вступайте в шлюб із дітьми "впливових" людей чи із самим "впливовими" людьми і дізнавайтесь все із середини, а потім нищіть; виїздіть закордон і там намагайтесь нашкодити філіалам ворога як тільки можете; в середині країни ведіть себе як найкращий представник системи та знаходьте можливість її нищити і прийде ще можливість робити це відкрито. Їдьте в іноземні легіони, набирайтесь там досвіду та повертайтесь навчати своїх чи створюйте центри підготовки закордоном. І так далі, і так далі.

Хто хоче шукає можливості, а хто ні - відмовки.
Будьте сильними. Москальська чума навряд чи остання на цій землі.

І пам'ятайте, що Ви сини та доньки України та й, взагалі, Всесвіту. Заслуговуєте мати все, але тільки, якщо доклали до цього зусиль!

yan.boretskiy
Ян Борецький

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації