site.ua
yan.boretskiy
Ян Борецький
новачок

За тим, як ти себе поводиш, можна судити хто ти є. Наші дегенерати звичайні полюбляють ефектні свята. Вже який день поспіль давай їм салюти, феєрверки, хлопавки, пукавки і так, щоб гучніше, бо бач душа бажає свята. Так ось, попадання вам під обстріл і так, щоб погучніший і масивніший, щоб не день і не тиждень, а тижнями під ці звуки жити. Можливо, тоді до вас покидьків дійде, що заборона на всі ці гучні вибухи не просто так введена, а тому, що війна, тому, що серцебиття пришвидшується та тиск стрибає догори неймовірно. Але ж вам придуркам все рівно, у вас - мир та благодать, а поважати інших, то хіба що так самих деградованих як самі. А воїни з війни - навіщо їх поважати, вони ж бо для захисту вашого святкового настрою і все, більше ні на що не заслуговують.

От через таку самосвідомість частини жителів нашої рідної країни ми ще довго будемо жити по-новому, за мінськими домовленостями та в гівні. Накрити стіл з червоною ікрою, ну як же без неї, спиртного та по-більше, без блювоти і головного болю ж ніяк, і феєрверки, феєрверки, щоб хлопці не відпочили в тилу, а в тривогах боялися цього "святкування". І яскравий цьому всьому приклад - Київ. Скільки шуму та грошей в повітря. А чому ж ні - свято. Всю столицю вивести на фронт до бісової матері і, щоб відчули "свято".

Знаєте, яке гарне зарево від "Градів", як чудово почнете відрізняти за звуком, що до вас "летить". А головне дійде до вас - недоумків, що свято-святом, а на обставини треба зважати. І, якщо воюємо, то всі разом, а якщо мир, то мир для всіх. Хтось згадає "мацкву", що там під час Другої Світової святкували і салюти були. Хочете на це рівнятись? Треба підбадьорювати тил. Та в нас в тилу вже забули, що війна - офіційні новини ж "мовчать" щодо загиблих кожного дня. Коротше, не "маємо те, що маємо", а заслуговуємо на те, що маємо.

Наостанок про феєрверки у світі. В Об'єднаних Арабських Еміратах заслужили так святкувати, бо з пустелі зробили оазис; В Австралії - це одна із фірмових туристичних візитівок Сіднею і так - там війна відсутня.

Знову ж таки, якщо рівняємось на московщину із замулюванням очей, що все добре, і святкуємо, святкуємо, коли гинуть, гинуть, то чому пручатись високим тарифам та решті реалій сьогодення - приймайте так як є, бо кріпаки, йолопи та дегенерати.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація