Коли не чекають на роботі, бо щось не так - це таке. А от коли вдома ніхто не чекає - це вже поганенько. Якщо ще й друзі відсутні. Улюбленої справи немає. Пора тоді замислюватись, що ж в житті пішло занадто вже по-іншому. Самотність для відпочинку - це здорово. А от самотність через свою недолугість - це проблема.

Гарантовано є як мінімум одна людина схожа на вас і з якою вам буде комфортно та цікаво на цій планеті. Тільки ж її знайти треба. Звикайте всього досягати самостійно. Чим менший вплив на вас матиме доля, тим краще. І це один з тих моментів, коли потрібно зробити над собою зусилля і знайти любих вам людей. Або віднайти знову тих, з ким було добре, але буремне життя змусило вас зробити хибний крок, а гордість не дала можливості вчасно все повернути на свої місця.

Кохані, справжні друзі, близькі родичі, хороші знайомі, улюблені тварини, рідні місця... Все це робить радісними, а отже надає сил та натхнення на нові звершення. Змушує повірити в себе навіть коли вже здавалось все пропало. І це хочеться захистити. Воїн не зможе йти до кінця не маючи що захищати. А навіщо? Завжди можна втекти. Але якщо позаду речі більші за "плазму на всю стіну" та "круту тачку", ви вистоїте і навіть якщо не в цьому житті, то повернетесь в наступному, щоб докінчити те, що почали. Треба вміти цінувати, але треба й мати, що цінувати. Знаходьте та бережіть в міру. Будьте відважні. Навіть наодинці зі злом ви будете сміливі, бо знатимете, що таке варті люди, стосунки, вчинки.

Знаходьте та знаходьтеся. Разом все до снаги!

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація