Стосується не всіх, але переважної більшості міліціянтів-поліціянтів, податківців, прокурорів, суддів, митників тощо. Ці представники захисту нашої "чудової" системи, які завжди готові допомогти, підтримати, перейняти частину навантаження на себе. Гарно звучить, але це все тільки заради системи. Де їм так добре брати "нізвідки" прибутки, надавати послуги "даху", знущатись над тими, в кого влади менше чи взагалі немає.

Коротше кажучи, прекрасні люди вийшли би з них, щоправда десь у іншому вимірі. Це любителі грати, такі собі актори, що з легкістю одягають і знімають маски. Маски будь-кого і будь-чого і все заради грошей, свого его та влади. Хворі коротше. І, на жаль, їх не вилікувати. А найгірше, що з ними треба співіснувати в одному суспільстві.

Одне тільки "але". Ці паразити без нас із вами не матимуть на кому паразитувати, а додану вартість в них мізків забракне створити. Вже можна промовчати про їхню спроможність навчити чогось корисного, чи вилікувати, чи бодай захистити, що їх прямим обов'язком.

Навіщо ми їм - зрозуміло, а от навіщо вони нам - питання відкрите. У спільності завжди виясниться хто гівно і від цього гівна спільнота позбудеться. Але в системі, гівно може захистити себе за допомогою гівняних законів, що написані гівном, в гівняному суді при потоканні гівняних прокурорів. От таке собі гівняне болото замість країни для розвитку та процвітання.

Якщо так і триватиме надалі, потрібно буде визначатись чи ставати на бік гівна, а як інакше, або вичистити країну від гівна, бо щодалі, то менше і часу, і вже можливостей. Протиставлення одних іншим. А, можливо, переманити їх на свій бік... От тільки як? Як пояснити тим, які звикли "ось так", що далі треба по-іншому. Та ще й без розстрілів. Напевне, вищих доведеться все ж таки "того". А що робити...

А які Ваші думки з цього приводу?

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація