Тарифи, що не оплатити. Мінські недоугоди та обстріли всупереч всьому. Космічні декларації. Саакашвілі у відставці. Всілякі Яценюки та Тимошенки зберігають "тишу". Перевибори?

Для чого? Прийдуть, мабуть, ті самі. Може викинуть тільки вкрай непотрібних, що вже і без грошей, і без впливу. Та, можливо, заодно планують вибори на Донбасі провести. Чоколядний сильний як ніколи. Узурпувати владу до кінця хоче через перевибори до Ради?

А може роздмухують полум'я, що вже не погасити і планують "фінальний" акт з боку московітів. І планують зовсім не наші. Якби не було, а зараз роздмухують більше штучно, бо загнали народ "в рамки" і хочеш не хочеш, а народ пасивний. Та й заспокоювали без малого до двох років. А тепер підбурюють. Хіба не дивно? Чи економіка настільки глибоко в темному та смердючому місці, що потрібен черговий спектакль із "великим рятівником", що трактори на камеру зупиняє, у головній ролі.

Чи чергова недореволюція? Нами граються як хочуть. Таке, якщо граються недогромадянами, але пора вже їм втямити, що справжніми гратись зась! І тому - можливо це наш останній шанс переламати хід подій? Він буде кривавий. На жаль чи на щастя. Хто не готовий - переїздіть в глухі місця або закордон, бо цього разу так швидко не зупиниться та й нікому спиняти вже.

Занадто багато всі бачили і знають. Пручатись довше будуть. Питання з обороною кордонів та військових дій на донецькому та луганському напрямках. Все мінувати. А ще ж є чернігівський, харківський. Та й Крим. Коротше, з цього пекла або постане Україна, справжня держава, або все в попіл. Відсилайте дітей подалі на західну частину або закордон і готуйтесь, хто ще не готовий. Хоча б морально. Скоро вже настане час. Дивно, що тільки його підганяють, бо могли просто пустити все на самотік і більшість жителів цієї країни і далі би скаржились і нічого не змінювали. А тут прискорюють. Чи ми з вами чогось не помічаємо. Очевидного настільки, що і не приходить в голову, що це відповідь.

Тож, просто будьмо готові. Не довго, ох не довго залишилось до розв'язки. І перечитайте ще раз про всяк випадок, що робити в час "Ч".

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація