Настали достатньо холодні дні і ті, хто не загартовується, а просто дивиться за своїм здоров'ям, вдягаються відповідно до погоди. І це правильно - доглядати за собою, бо в здорову тілі - здоровий дух.

Але у нас жіночки і дівчатка, які чомусь думають, що мінімальної довжини спідниці при відсутності теплих панчох сприяють заведенню щирих відносин, нехтують собою. А потім: переохолодження сечового міхура, простиглі нирки і жіночі органи. І щоб відновити своє тіло, скільки потім доводиться витрачати зусиль. І що цікаво, коли ті, для кого наша прекрасна половина старається, бачать яке здоров'я в їхніх коханих і що не виходить завагітніти, беруть і йдуть... І частіше за все правильно роблять, бо якщо доросла людина не може доглянути за собою - як вона буде доглядати за дітьми та який приклад їм показуватиме.

Виглядати гарно можна і без нехтування своїм здоров'ям. Людство придумало стільки різноманітного вбрання, що вибрати для себе мабуть просто справа смаку. А хлопцям можна і просто посміхнутись. Що ж до чоловіків - справжні і так все бачать та розуміють, а інші - навіщо такі жінкам. Пора закінчити з перейманням телевізійних, соцмережевих та інших поп-думок без об'єктивного на те погляду. Запитайте тих "кому за" якби вони одягались в холодну погоду, повернись вони у своє минуле? Добре, коли є здоров'я, але воно як і честь любить, щоб його берегли. Тому бережіть честь та здоров'я з молоду, бо як показали останні роки, ще буде нагода покласти своє здоров'я заради чогось більшого, ніж просто на недолугі погляди на короткі спідниці чи загравання на роботі.

Короткі спідниці для вечірок і тепла, а в холодну пору роки - дивіться за собою. Чоловік завжди піклуватиметься за захворілою коханою дружиною та матір'ю своїх дітей, якщо знатиме, що вона доглядає та доглядала себе замість того, щоб пускати протяг куди не треба.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація