site.ua
yan.boretskiy
Ян Борецький
новачок

Справді, завжди намагайтесь донести свою думку іншим. Хтось заважає своїм куривом. Хтось політичним вибором. Хтось шансоном. Хтось чи щось просто не подобається. Перестаньте мовчати. Коли довколо відбуваються всілякі події - реагуйте. Почувши різні думки, можливо, почнуть продукувати і свої думки інші люди. Бо, коли говорить лише стрічка новин в соціальних мережах чи новини на телебаченні (тим, хто старший) і ця говорильня зазвичай не дуже думками то і різниться, обділені приймають ту говорильню за чисту монету.

Взагалі, говоріть. Навіть просто вголос в ліфті викажіть якусь думку і нехай оточуючі "прокинуться". О, і намагайтесь українською, чарівною і правильною українською. Це буде підбадьорювати своїх і лякати всіляких інших.

Чомусь зараз так стається, що виказують свою думку тільки пусті бовтуни і аферисти. Нас вчили: "Розумний промовчить". Ось заклали міну уповільненої дії. Ходимо і мовчимо. А ті, хто зрозумів (чи підказали) говорять усіляку здебільшого нісенітницю і в неї вірять. Бо ті, хто здатен в мить монологу аргументовано довести пустоту сказано, що роблять? Правильно - мовчать. А треба? Правильно - говорити. Бажано пояснювати, але видаються "неадекватні" співрозмовники, тому можна просто виказати свою думку. Ви навіть можете бути здивовані, але вас підтримають. Іноді треба бути першим і все.
Бережіть нерви і говоріть, і пояснюйте тим, хто вартий того, щоб пояснювали. Когось пробудите, когось підбадьорите, когось поставите на місце, ну а хтось має танкову броню - нічого, і таке буває.

Справжній друг той, з ким можна помовчати.


Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація