Багато суперечок точиться навколо питання правильності розміщення кольорів на прапорі нашої Батьківщини. Жовто-блакитний... Червоно-чорний... Щось говорить, що в назві зберігся правильний зміст. Жовтий - зверху, а синій - знизу; червоний - зверху, а чорний зверху. Навіть можемо не брати до уваги правила, за якими кольори розміщуються кольори на прапорах. Сонце-вогонь і море-вода - які сильні символи. Хіба проти таких встоять вороги?!

Можливо є варті уваги докази, що потрібно залишити прапор таким як він є зараз. Але беручи до уваги символізм, описаний вище, правила геральдики і не тільки та крайню необхідність змін в державі - потрібно змінювати. Все, що робить нас сильнішими потрібно використовувати. Це стосується і гімну.

З психології відомо, що частка "не" ігнорується підсвідомістю. А в нашому гімні: "Ще не вмерла...". Потрібно змінити, наприклад, на "Будуть жити вічно України і слава і воля". Окрім того слова: "...Ще нам браття молодії посміхнеться доля..." і так далі. Вже нам "посміхнулась" доля - в нас власна країна і потрібно ламати все те старе, що нас обтяжує та розбудовувати державу хай там що. Вже "гинуть наші воріженькі" бодай їм грець. Потрібно, щоб слухаючи наш гімн громадяни розуміли в якій прекрасній та сильній країні вони живуть, навіть, якщо зараз все лише на етапі становлення. А вороги чуючи наш гімн мають боятись і думати чи хочуть вони мати з нами справу. Бо зараз, здається, українці в депресію впадають, а вороги як на рабів дивляться.

Кольори, цифри, назви - хтось каже, що все пусте, але чомусь і церковники, і сектанти, і сильні світу цього - всі звертають на це увагу. Можливо, варто і нам.


Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація