Останнім часом користувачі Facebook та Тwitter все частіше потрапляють під так званий "бан" з боку адміністраторів вищевказаних соціальних мереж.

Різного роду обмеження на публікації та поширення навіть власного контенту стосуються майже кожного користувача Facebook та Тwitter, що, у свою чергу, неабияк заважає нормальному спілкуванню у віртуальному середовищі, особливо враховуючи той факт, що більшість блокувань відбувається взагалі безпідставно.

Чи це пов'язано із недолугою політикою власників популярних соціальних мереж, чи все ж таки користувачі стають жертвами інформаційної війни з боку транснаціональних корпорацій, промислово-фінансових груп та корумпованих урядів різних країн, конкретної відповіді не може дати на даний час ніхто.

Найболючіше "бан" від Facebook або Тwitter сприймають популярні блогери та лідери громадської думки.

Адже саме вони роками витрачали зусилля та час на створення і просування якісного контенту, а також вибудовували роботу із своїми читачами.

Найцікавіше, що у випадку блокування акаунту у кожній із централізованих соціальних мереж, представники її адміністрації навіть не можуть надати конкретних причин такого блокування, а обмежуються лише стандартними відписками, що матеріал не відповідає політиці компанії. А інколи акаунт може буди заблокований взагалі за публікацію контенту кількарічної давнини.

Мало хто замислюється, але саме завдяки діяльності популярних блогерів, за рахунок зростання відвідуваності Facebook та Тwitter і подальшого продажу рекламного трафіку, власники цих компаній збільшують свої статки, а створювачі контенту не отримують фактично нічого.... Ще й перебувають під постійним ризиком блокування та є повністю залежними від постійних змін у політиці публікації контенту.

Таким чином, сьогоднішні Facebook, Тwitter та інші популярні централізовані соціальні мережі є тими перешкодами, що заважають вільному розвитку інтернету та створюють цензуру у віртуальному спілкуванні.

Одразу виникає запитання: "Якщо все так негаразд у соціальних мережах, навіщо витрачати час на перебування у них?".

Відповідь у більшості буде проста: "Сила звички та відсутність альтернативи".

Адже люди соціальні істоти та потребують різноманітного роду спілкування, але вважають, що існуючі соціальні мережі не мають альтернативи.

Альтернатива є.

Розвиток інформаційних технологій дозволив створити та активно використовувати децентралізовані соціальні медіаплатформи на основі блокчейн технологій, де взагалі відсутні адміністрація, цензура та можливість блокування акаунту або контенту.

Яскравим прикладом такої соціальної платформи на блокчейні є Aeneas Blog.

Aeneas Blog - це децентралізована соціальна медіаплатформа, де кожний її учасник має можливість отримати винагороду за створення власного контенту.

Ця соціальна медіаплатформа була створена із використанням блокчейну HIVE, успішно функціює та розвивається, а кожний її учасник має можливість отримувати винагороду за створення контенту.

Її користувачами є мешканці майже всіх країн світу.

Найцікавішим у Aeneas Blog є те, що фактично кожен її користувач має можливість монетизувати свій контент. Розміщуючи власні дописи, відео або фото, ви можете отримати непогану винагороду якщо ваш контент сподобався іншим користувачам мережі. Монетизуються також і цікаві коментарі до вже існуючого контенту.

Таким чином, на відміну від того самого Facebook, де винагороду за популярність будь-якого допису отримують його власники, у Aeneas Blog винагороду за контент отримує саме його автор.

Така фінансова конструкція та повна відсутність цензури надзвичайно підходить популярним блогерам, незалежним журналістам та виданням.

Звичайно, на даний час аудиторія Aeneas Blog ще не така велика як у Facebook або Тwitter, але вона є і постійно зростає.

Крім того, дописи, опубліковані у Aeneas Blog можна поширювати через існуючі акаунти у Facebook або Тwitter, використовуючи їх користувачів для популяризації власного контенту.

Aeneas Blog є альтернативою популярним на даний час соціальним мережам, адже інформацію, розміщену за допомогою блокчейну HIVE неможливо видалити або заблокувати.

В умовах постійнодіючої інформаційної війни це вкрай важливо.

При цьому, є ще й приємний бонус у вигляді можливої винагороди за розміщений контент. У Facebook і Тwitter ми все розміщуємо безкоштовно та лише збільшуємо прибутки їх власників....

Запрошуємо до нашої спільноти!


yan.boretskiy
Ян Борецький

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації