"Не перевелись ще на землі моксельській дебіли".

Перефразовуючи древню українську мудрість: "Їх палять, ноги ними витирають, дзвонять головному пахану, щоб вибачитись, а смердів за людей не вважають, бо смерть родичів смердів - смертю людини не рахується"...

Хто ще вірить в те, що там (в москвобадіях) все налагодиться? Немає там людей, навіть їхні керівники так вважають. Є "ті", кого треба доїти - скот. Ну і все.

А недокеровники з бандитським "вчора, сьогодні, завтра, завжди" можуть тільки... тільки бути бандитами. Той відсоток, хто залишився людиною, думається, тільки і чекає моменту як звідти виїхати, бо все - залізна завіса, а закордоном і так їх всі тільки з горілкою асоціюють...

Не було такої нації "руцкіє" - так, збірна маслянка підлабузників і лише маленька частинка представників гордих народностей, наприклад, з Ічкерії. Як захищали царя від "ворогів", так і захищають, жити ж бо та розвиватись не потрібно. Вірити в щось далеке легше. Незрозумілі ідеали, результатом є от такі от "спалення заживо" без будь-якої відповідальності (просте звільнення третьосортних чиновників відповідальністю навряд чи назвеш).

Треба будувати стіни, рити рови, висилати і посилати всіх цих "великообділених" куди подалі.

Вони тепер як у фільмах про зомбі, ну власне - зомбі. Тому будьте обережні і дивіться, щоб той "мір" не вкусив, бо протиотрути, а скільки століть шукали, так і немає. Є тільки спалений Москвабад та повішані поплічники режиму імперського дебілізму (це не велИкого, а об'ємного та всеохоплюючого).

Тільки, щоб ця зараза нас оминула, бо пристосуванців безліч, вічного стоячих на колінах безліч, підлабузників безліч та, слава предкам, дух на цій землі ще сильний. І сильних людей достатньо, щоб решту (співчуваючих загиблим з країни, що вбила українців більше, ніж природна смерть) час від часу будити та приклад справжніх українців показувати.

Проте, такі не вічні і, якщо ще одне покоління "проспимо", то все - нація зникне, розчиниться в Канадах, Америках, Італіях, Іспаніях, Німеччинах, ба, навіть в Польщах... А тут будуть зомбі, ну або китайці.

До речі, хто там бормотіти почне про гуманізм щодо загиблих, бо ж типу діти. А подивіться в інтернетах інформацію про те, скільки дітей щодня помирає в країнах Африки: від голоду, від хвороб, від війн одних ідіотів з іншими (в чому замішані зовнішні сили, бо ж корисні копалини) і так далі. В інших регіонах світу? А-а-а, так там же "не такі" діти?! Чи просто ваш гуманізм тільки обраних дітей стосується? Отож бо й воно. З тих, хто згорів, знову ж таки адепти царя виростуть або типу "аполітичні" (в той час як їхня армія тисячами людей з інших країн вбиває). Так що женіть з голови ваш рабсько-стадний інстинкт і підбурюйте всіх кого можна до повстання в парашці, бо ж приводів скільки хочеш, а такий скажений сусід заслуговує або на психлікарню, або на смерть.

А шановні справжні українці, виховуйте один одного та будьте сильними. Сім'ї, достатку і порядку всім справжнім.

Більше про Team Ukraine

yan.boretskiy
Ян Борецький

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації