Саакашвілі вже раптом чи-то за шоколадного, чи-то із ним. Чи він із самого початку вистави був за нього, а нас знову "розвели". Цікава його риторика про "одну" із "шефом" сторону, але проти решти ахметових, медведчуків і компанії. Ніхто ж не проти того, щоб бути проти яскравого представника пострадянського криміналітету разом із довіреною особою гебні. Давно пора вже їх було розстріляти. Ой чи ні - судити, ні-ні-ні, як же? В нас дермократія в дії, ну і все таке...

Але ж знову підставили. Тих, кого проти пороха знову відкрито змусили вийти на марші і показати себе. Двох зайців цей "одинтур" вкотре прибив: підтримка народу проти "інших" хапуг, яких почнуть саджати, або знову заберуть важелі впливу та частину бізнесу та й по тому; і побачив, хто там із ним досі хоче боротись. І міхо такий молодець. А нас із вами знову... якби це так сказати, використали чи що.

Залишається сподіватись, що ті, хто підтримував безпаспортового не були в омані, а переслідували якійсь практичні цілі. Бо це жах, коли в черговий раз "повелись" на слова людини, яка була при владі, кум-кума чи друг-друга (Ющенко, якщо що), і раптом осяяна словами всевишнього про святу боротьбу із нечестивими, пішла боротись проти собі подібних. Таке... От коли вже когось дезінтегрують нарешті під час виступів - о, тоді і вірити можна буде, а поки що все по плану, якомусь із них, але здається не нашому із вами.

Ще цікаво скільком демонстрантам життя "поліпшать". Бо коли всі з усіма домовляться, то всі про всіх згадають і в профілактичних цілях комусь доведеться вигрібати. Чомусь здається, що в міхо все буде гаразд. А в інших? Можливо, всі просто об`єднались проти, а не довкола. Хотілося б вірити, що в слушний момент гуртуватись будуть із справжніми, а не з підісланими.

А-а-а, і ще ж перед світовою, особливо вічностурбованою європейською, громадськістю показали, що намети ставляться, марші йдуться, свобода слова свободна, і все тут просто найдемократичніше. Не президентське правління, а прямо мрія будь-якої "ціннісної" держави. Сльози, сльози на очах від гордості... чи пак від сміху. А вистава тим часом продовжується...

Шекспір, як ніяк, правду казав про театр і акторів в ньому.Більше про Team Ukraine

yan.boretskiy
Ян Борецький

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації