site.ua
член клубу

Продовження мого попереднього посту:

https://site.ua/voryol/18577-scho-bude-pislya-viboriv-abo-sprava-vangi-jive/

Якщо перефразувати народний вислів “пан або пропав” сучасною мовою, то це означатиме, що людина просто йде ва-банк.

Прийнявши рішення йти в президенти Володимир Зеленський теж йде ва-банк. Тільки от для нього складається парадоксальна ситуація: якщо програє вибори - він буде паном, а якщо виграє - може пропасти.

  1. Зеленський програє вибори або знімається з виборів (я особисто у другий варіант не вірю). Чому такий розклад для нього виграшний. Для своїх адептів він стане ще популярнішим. Вони, напевно, говоритимуть приблизно таке: олігархи та владна мафія зробили так, щоб найчесніший кандидат Голобородько, тобто Зеленський, не виграв вибори. Коротше, бариги усе купили. Він стане таким собі мучеником, а мучеників у нас завжди любили. Його (чи не зовсім його) політсила займе лідируючі місця на виборах у Раду і зможе впливати на ситуацію в країні. Сам Зеленський, хоч і стане депутатом, продовжить займатись своїм улюбленим лицедійством. Якщо Володимир не полишить президентських амбіцій, на наступних виборах він балатуватиметься уже з досвідом і, цілком можливо, зможе виграти. Словом, від такого варіанту, тобто програвши, Володимир тільки виграє.
  2. Зеленський виграє. Найгірший для Володимира варіант. Навіть якщо він усе буде робити правильно його все одно дуже скоро зненавидять, такий ми вже маємо менталітет. Хоча ефективність та самостійність цього кандидата для мене під великим питанням. Зеленський радше стане найбільшим в історії України посміховиськом, якого або знімуть, або зметуть, або він сам зречеться влади. Після цього Володимир уже ніяким боком не зможе займатись своєю професією в Україні. По суті кандидат ЗЕ поставив на кон свою успішність та популярність і може втратити все.


Підтримай автора. І буде тобі щастя. Картка Приватбанк 4149 4993 4061 8014

Дякую!

voryol
Volodimir Ryba

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації