site.ua
член клубу

Contra spem spero

Звертаюсь до Володимира Зеленського оскільки, мені здається, він ще не остаточно втратив голову, відчуття реальності та моральних принципів (на відміну від багатьох інших кандидатів у президенти).

Пане або, якщо вам зручніше, гаспадін Зеленський, що ви собі думаєте? Ви граєтесь сьогодні у вибори так наче це продовження “Вечірнього кварталу” чи “Розсміши коміка”. Вулиці мого міста заполонила ваша реклама з прикольчиками на кшталт: “весна покаже, хто де вкрав”, але вибори - це не “Ліга сміху”, вибори у воюючій країні - це серйозно.

Ви впевнені, що зможете стримувати зазіхання свого кремлівського тезки?

Якщо продовжите практику вибачень перед російськими можновладцями - багато українців вас не зрозуміють. Не зрозуміють вас і тоді, коли ви здійсните свої плани щодо повернення до російської культурно-мовної парадигми. За роки кремлівської агресії ми уже відвикли від “Сватів”.

В Україні з'явились люди, які проливали кров на війні та ховали своїх побратимів, і будь який антиукраїнський компроміс призведе до того, що вони вийдуть на вулиці міст. Ви до цього готові?

Ви вибрали тактику мовчання, щоб і далі асоціюватись з кіношним героєм - ідеальним президентом, але говорити рано чи пізно доветься і відповідати за слова теж.

Історія вже чула тези про кухарку, що може керувати державою, але ті, хто про це казав - втопили Україну в крові.

Хоч ви регулярно відхрещуєтесь від свого бородатого патрона, ми всі розуміємо, хто платить за банкет. Пам'ятайте, ваш патрон наперсточник всеукраїнського масштабу і ви в його руках якраз і є тією кулькою, яку ховають у наперстки чи у рукав.

Ви зараз не бідна людина, але, вплутавшись у цю авантюру, можете втратити все. Ви ж знаєте, в Ростові жартувати так, як ви жартуєте в Україні, вам не дадуть.

Ви будуєте, чи вам будують, кампанію з акцентом на виключну чесність, але вже зараз така тактика дає збій. Виявляється ви не зовсім чесні фінансово. Крім того, не зовсім чесно показувати свій серіал у передвиборчий місяць, зніміть його з ефіру і, можливо, я вам повірю.

Велика частина ваших виборців - молодь, що вперше буде голосувати. Ви усвідомлюєте, що після такого волевиявлення, вони можуть втратити віру у ефективність виборчої демократії назавжди. Багато хто скаже - самі винні, треба було думати, але вони виросли на кварталівських жартах про “хохлів” та “актрис дорослого кіно”, тому і віддають свій голос по-приколу.

Якщо ви хоч трохи поважаєте країну, яка вам дала все, включіть російських пропагандистів. Вони з умилінням показують рейтинги, де ви на першому місці. Якщо ворог радіє перемозі одного з кандидатів - українцям треба задуматись. Якщо для вас, Владімір, це нормально - то ви або ворог, або дурень.

І наостанок. Нещодавно ви організували флешмоб де посилали депутатів в одну з частин людського організму, цю акцію підтримало багато народу. Так от, я вважаю, що Олег Барна, якого неодноразово оббріхували “журналісти” з 1+1, мав повне право їх послати туди - куди він їх послав. На це Барна мав право і тому, що ваш канал в часи Революції гідності працював на банду, а він стояв на майдані, а потім мерз у донбаський окопах. Коли найрейтинговіший канал нашої країни стане найоб'єктивнішим, я заберу свої слова назад.


Підтримай автора. І буде тобі щастя. Картка Приватбанк 4149 4993 4061 8014

Дякую

voryol
Volodimir Ryba

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації