site.ua
член клубу

Український інтернет активно сміється з Путіна, який підтримав венесуельського диктатора Мадуро, списав йому борги, а зараз ризикує залишитися без союзника. Насправді далеко не факт, що режим Мадуро впаде і ось чому:

  • Згадаймо Сирію, де підтримка Асада Росією призвела до того, що режим Башара фактично відвоював майже всі втрачені території. Асад, для збереження влади, травив людей отрутою та обстрілював ракетами. На мою думку, велика кров не зупинить і Мадуро.
  • Якщо венесуельський протест не зазнає поразки найближчими днями, ця країна ризикує отримати довгу громадянську війну. Чому так? А тому, що Мадуро також має досить велику кількість прихильників. Крім того, його режим підтримує армія та поліція.
  • Америка не буде допомагати Венесуелі оскільки уся політика Трампа направлена на те - щоб уникати закордонних конфліктів в тому числі і в Латинській Америці.
  • У тому, що найбагатша по запасах нафти країна зараз знаходиться в глибокій економічній кризі, здебільшого провина самих венесуельців, що повелись на соціалістичний популізм Чавеса, а після його смерті підтримали Мадуро.
  • Є думка, що Росія підтримує режим Мадуро і тому, що той забезпечує найвищу політичну верхівку РФ кокаїном. Думаю це правда, адже багато хто говорить про те, що серед російського політикуму велика кількість поціновувачів цього порошку. Пристрасть до кокаїну серед багатих росіян уже став показником статусності та успішності.Тому Росія і відкрито, і приховано буде до останнього підтримувати режим Ніколаса Мадуро.

Коротше кажучи, ми ризикуємо отримати ще один довгограючий конфлікт на карті нашої планети. І крові буде дуже багато.

Запомнітє етот твіт.

voryol
Volodimir Ryba

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації