site.ua
член клубу

Нещодавно написав замітку, у якій висловив думку про те, що білоруська національна ідентичність або мертва, або при смерті.

В період новорічних свят новин про об'єднання наших північних сусідів майже не було (інфопростір заповнив Зеленський), але з'явилось декілька відеороликів, які повністю підтвердили мої думки про зникнення білоруської нації.

На першому відео жителі Білорусі (хотів написати білоруси, але це буде, напевно, не вірно) не розуміють питання, яке журналіст задає їм білоруською мовою. Один перехожий навіть обзиває кореспондента терористом.

А на другому йде опитування: чи хотіли б ви, щоб Білорусь увійшла до складу Росії. І тут мене вразило не те, що більшість білорусів не хочуть самостійності своєї держави, а те, що за таке злиття виступає переважно молодь. Люди старшого віку - часто проти.

Висновок такий: за час незалежності в Україні з'явилось покоління волелюбних патріотичних людей, які в змозі вигнати з країни єнакієвського злодія, захистити країну з зброєю в руках та збудувати громадянське суспільство.

Що ж до Лукашенківського покоління - тут все сумно: вони вже не відчувають себе білорусами, готові пожертвувати країною заради російського “багатого” життя і, подібно кримчанам, з задоволенням застрибнуть на останню підніжку Титаніка під прапором РФ.

voryol
Volodimir Ryba

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації