site.ua
член клубу

Російський ліберал закінчується там - де починається українське питання. Ця фраза дійсно в більшості випадків збувається. Бо ж гени - страшна сила, імперське мислення, навіть коли воно сидить десь далеко за підкоркою мозку, час від часу проривається назовні. Те ж саме сталося з і після історії з захопленням українських суден в Керченській протоці.

Російські ліберальні діячі на таких же ліберальних радіо та телеканалах в один голос торочили фразу про “спланированную провокацию в интересах Порошенко”. Друга популярна і приємна українському вуху фраза “провокация несомненно удалась”.

Пропоную про це поговорити.

  1. Провокація Порошенка.

Давайте подумаємо чи дійсно це йому вигідно.

Воєнний стан підніме рейтинг президента.

  • Спірно. У багатьох людей ВС не викличе більшої прихильності до гаранта, а зовсім навпаки. Більшість обивателів погодяться з незручностями пов'язаними з ВС тільки тоді, коли над їх будинками пролетять ворожі літаки.
  • Російські ліберальні глашатаї, говорячи про провокацію, чомусь вперто забувають, що українські кораблі мають повне право проходу через протоку. Тобто у своєму аналізі вони апріорі погоджуються з правом Росії незаконно контролювати Азов.
  • Політика президента показала, що він цінує людей і посилати моряків на вірну загибель чи полон не стане. Він не Путін.
  • Як ми бачимо, воєнний стан зовсім не вплинув на дату виборів.
  • Населення воєнний стан також не дуже мобілізував (деякі побігли купляти валюту, а деякі сіль й сірники). Активна частина суспільства й так змобілізована ще з 2014 року.

Провокація вдалася.

  • Ми вже звикли, що російська влада, відчуваючи безкарність, дедалі частіше веде себе неадекватно. І захоплення кораблів - саме той випадок. Тобто ніякої провокації і не потрібно було. Російський режим вчергове вистрілив сам собі у ногу.
  • Чесно кажучи, думав, що тероризм в Керченській протоці зійде Росії з рук. Але зараз видно, що Путін реально вже усіх замахав і федерацію чекають серйозні проблеми.

Поживемо побачимо.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація