За повних провалів в економічній політиці уряду завжди виникає питання : - Откуда дєньгі,Зінь? Адже ковід в цих економічних провалах винен менше ніж дії самого уряду . Адже ринок запозичень не поокриваає всіх потреб , до того ж на кону обслуговування зовнішніх запозичень. Тобто у влади з усіх боків – дупа! Як не крути! І сааме тому так в уряду чухмаряться руки аби обдерти українців. Через ціни на омірне, на газ, на електрику, на воду. Скоро мабуть буде платним повітря.

Ігор Уманський нещодавно поділився інформацією – мова про те, у кого ще краде уряд. І вмявилося, що це не метафорична крадіжка, а цілком реалістична. Є таки собі Єдиний казначейський рахунок. Уманськийй твердить: "Минфин залез в ЕКС. Единый казначейский счет обслуживает же не только госбюджет, там, например, еще размещены деньги местных бюджетов"

За підрахунками Ігора Уманського, в середньому ЕКР у 2020 р. становив 71-73 млрд грн місцевих бюджетів, близько 16 млрд грн були на рахунках з ПДВ і до 12 млрд грн. - за митними депозитами. Таким чином, крім місцевих бюджетів, джерелом коштів для уряду в січні-лютому був вітчизняний бізнес.

Далі Уманський твердить:"Там же (на Едином казначейском счете, – ред.) размещены деньги других клиентов - институтов, медучреждений и т. д. В среднем, порядка 5 миллиардов. На начало месяца на ЕКС было порядка 30 миллиардов, т. е. вроде бы немало. Но, где тогда деньги остальных клиентов? Мы понимаем, что денег правительства на счетах - "минус", https://censor.net/ru/n3256786

Отже ситуація, котра мабуть потребує прискіпливої уваги ГПУ, натомість ГПУ займається як не справою Байдена, то справами Порошенка, а то й справами Байдена-Порошенка разом, під однією обкладинкою, як кажуть. Уряд, котрий грабує місцеві бюджети, власних платників податків, не має права перебувати при виконанні і хвилини зацвої, натомість ми маємо ситуацію рукотворної кризи, щоо видається урядок як неймовірний успіх. Яка з галузей не провалена на сьогодні в Україні, окрім хіба що діджиталізації. До моменту, доки особисті дані українців не почнуть торгуватися на чорному ринку. Втім, вже торгуються!

volodymyr.tsybulko
Володимир Цибулько

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації