Ми живемо у славетні часи. Це доба новітніх героїв української нації. І ця епоха є тотожною до боротьби наших антських князів проти навали готів на наші землі у 4 столітті. До золотої епохи Київської Русі з її великими князями Володимиром Великим, Ярославом Мудрим, Святославом Хоробрим. До нашого короля Данила Галицького, князя Костянтина Острозького. До національно-визвольної війни українського народу з гетьманом нашим Богданом Хмельницьким. До Гайдаманщини. До побудови Української Народної Республіки, до мужньої та відчайдушної боротьбі наших борців з Холодного Яру, Січових Стрільців, Української Повстанської Армії, дисидентів другої половини 20 століття.

Україна відроджується, немов фенікс з попелу. Наші вороги думали, що якщо вони зруйнують наші міста, заморять нас голодом, знищать наші церкви та відберуть нашу мову - то вони нас переможуть. Але ми весь час відроджувалися та ставали все більш сильними та відважними. Вогонь вже повіяв з Холодного Яру, він вже палає у наших серцях. І незабаром він охопить серця кожного українця. І тоді вже це полум'я не дозволить феніксу згаснути, бо ми будемо єдині у нашому прагненні побудувати сильну процвітаючу велику Україну. І тоді ми візьмемо повністю владу у наші руки.

Наразі ми вже досягли вже багато чого. Ми будуємо свою українську армію, відновлюємо свою українську церкву, відроджуємо свою українську мову. У нас вперше україноцентричний президент, парламент та уряд. Ми вступили у бій з нашим одвічним ворогом - Московською ордою. Ми почали будівництво і ніщо нас не має зупинити.

І якщо ми чуємо, що хтось ниє навкруги. Ми відповідаємо перефразовуючи Джона Фіцджеральда Кеннеді: “Не питай мене, що Україна зробила для тебе, скажи мені, що ти зробив для України”.

Герой України Левко Лук’яненко в одній зі своїх промов сказав: “Все життя я бачив себе однією з ланок у ланцюжку боротьби за незалежність України. Я для себе вирішив, що взяв прапор боротьби за незалежність України з рук УПА і повинен пронести його стільки, скільки зможу. Це і була моя місія.” Так візьмемо прапор боротьби у наші руки та пронесемо його гідно!

volodymyr.balamut
Володимир Ігорович

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації