Серед 73% виборців, які голосували за Зеленського вже тільки ліниві не говорять про те, що в цілому, довіряють президенту, але ті хто прийшли з ним у владу розчаровують українців раз за разом. Безумовно, є ряд досвідчених політиків і професійних фахівців, але час демонструє, що їх меншість. Відтепер кожне кадрове призначення – це маленький, або великий іспит для влади! Якщо не здати всі іспити і «завалити сесію» - то можна і «вилетіти»! ))

Сьогодні протягом 2,5 годин давав інтерв’ю одному інформаційному виданню щодо ситуації в міністерстві інфраструктури. Встигли обговорити все: від річкового транспорту – до Укрзалізниці, від Криклія - до Червоненко.

На сьогоднішній день найслабше місце як у влади в цілому, так і в стратегічно важливій галузі інфраструктури – це кадрова політика. До самого очільника міністерства є немало запитань щодо його проф.придатності, невідповідності вартості майна по відношенню до зарплати, елітної квартири та автомобіля, які не коректно відображені в декларації, сімейного стану, кредитах при наявності депозитів, та іншого… Але головна його відповідальність – це кадрові призначення та принципи за якими вони відбуваються. Під приводом пошуку нових обличь, з’являються старі кадри, з дуже сумнівною репутацією, але напевне «правильні і потрібні»…

Всі ключові прізвища вже давно на слуху Криклій, Галущак, Кіреєв, і т.д. А сьогодні ми дізнались нову історію - це відправка в Кабмін подання на затвердження Падакіна Дмитра на посаду в.о. «Держгідрографії». Зважаючи, що він має три кримінальних впровадження, до нього безліч запитань з минулого періоду роботи, і що ряд спеціалістів його вважають людиною з тіньових заробітків – то таке призначення може стати великою проблемою як для Криклія, так і для всього Кабміну.

Замінив він на посаді Олександра Щипцова, який за час перебування на посаді запустив електронну навігацію, реконструював більшість маяків, встановив новітні буї, встановив енергоощадну світлотехніку, відновлював судна, що працювали без ремонту десятки років, та систематично працював над оновленням флоту.

Якщо сам Криклій допускає такі звільнення і призначення, то схоже, що настав час пояснити Гончаруку до чого призведе практика підбору кадрів по принципу: нові (зручні) обличчя краще ніж старі професіонали. Такі призначення можуть сильно підривати репутацію міністерства, уряду і влади в цілому.

Цікаво, а якби рішення приймав Зеленський, а Баканов йому відкрив інформацію про цього персонажа він би його призначив, чи одразу сказав би: «вийди звідси розбійник!»?

vladislav.dzividzinskiy
Владислав Дзівідзінський

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації