Бідна Оксана Корчинська – усе їй дарують! І квартири дарували і «Кобзар» подарували! Чомусь звичайним українцям батьки, чи хтось інший таких подарунків не роблять. Депутат виправдовується, що журналісти помилились і вона, бідна, має не чотири, три квартири. Навіщо їй три квартири? Вона їх, як шкарпетки змінює? У деяких з "простого люду" одна пара взуття, і то не на сезон, і то найдешевшого.

Більше того, депутат отримує дві заробітні платні плюс подарунок. В результаті отримуємо 167915 грн. І це – ще не найбагатший з нардепів. За останніми динними, середня зарплата по Україні пересічного громадянина складає 5358 грн. на місяць. Якщо порахувати, то пані Корчинська отримує більш як 31 зарплату середньостатистичного українця!

Що б робили ви, аби мали в себе вдома готівкою 70 тис. євро, 167 тис. доларів США та 185 тис. у гривні, як Оксана Корчинська? А ще плюс 28231 грн. на банківському рахунку. Я б полетів з цієї планети крадіїв. Депутати звичайно можуть казати, що ми їм заздримо, але особисто я вважаю, що я маю усі підстави, аби нам заздрили, бо наші гроші мають чисту совість.

Ми перейшли на новий рівень ненависті до влади, а влада – на новий рівень зневаги до нас. Це починає бути схожим на роман Ґерберта Веллса «Машина часу», де в одній з епох, у якій опиняється головний герой, суспільство повністю розділилось на два класи: елеї - це багатії-люди, що походять від буржуа та забезпечуються одягом та їжею морлоками – нащадками робочих людей, які живуть та працюють під землею, а вночі виходять на поверхню та поїдають елеїв.

Народний гнів зростає, та не дай боже депутатам, аби цей вугор не прорвало.

В банках та фарфорових свинках нардепів загалом схоронилося 12 млрд. грн. І навіть якщо відкинути людську заздрість, що в моєї свині ребра світяться, та подумати тверезо – відсутність цих коштів є неймовірним ударом по економіці. Наші депутати – наші кати. Гроші просто не працюють. Колообіг грошової маси в економіці зменшився на 12 млрд. Це просто мертвий груз.

Особисто мені прикро, що цим декларуванням ми загартовуємо депутатську нахабність. Вони вже зрозуміли, що можна штовхати людей у калюжу, аби ними пройтись у дорогому взутті, а тепер, нас штовхнули в ціле болото, але все одно ми не скинемо їх з наших плечей. Задекларували, а тепер гайда кормити побрехеньками, що то не їхнє, що то подарували і т.д. і т.п. Увесь цей ґвалт з приводу декларацій перетреться, перемнеться та так і минеться. І жили вони довго та, чорт забирай, щасливо!

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація