В 29-літніх американця Джей Остіна і його подруги Лорен Гехеган була Мрія - здійснити навколосвітню подорож на велосипеді.

На початку літа 2017 він зважився покинути роботу, щоб реалізувати свій задум. Тоді в своєму блозі Остін написав: "Сьогодні я пішов з роботи. Я втомився проводити кращі години дня навпроти прямокутника який світиться, розфарбовувати кращі роки мого життя в сірий. Занадто до багатьох світанків я сидів спиною. Занадто багато гроз пройшло не побаченими, занадто багато поривів вітру непоміченими".

Із липня 2017 пара почала свою подорож із Кейптауна, потім були Намібія, Ботсвана, Замбія, Малаві і Танзанія.

Про головне враження від своєї подорожі Джей Остін писав так: "Якщо читати газети, то складається відчуття, що світ - величезне моторошне місце, а людям не можна довіряти. Нібито люди погані, люди - зло. Я на це не ведуся. Зло - це концепція, яку ми придумали, щоб пояснити собі, чому інші люди і їх цінності так відрізняються від наших. У загальному і цілому люди добрі. Так, іноді зациклені на собі, часом обмежені, але добрі, щедрі і прекрасні".

29 червня цього року його разом із подругою в Таджикистані розстріляли бойовики Ісламської держави. Це був 369 день їх подорожі, вони встигли проїхати 20 країн.

За матеріалами статті в The New York Times

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація