site.ua
член клубу

Експортно-кредитне агентство, яке буде підтримувати українських виробників-експортерів не лозунгами, а грошима, в Україні буде!

Ми з Олег Ляшко пообіцяли це ще під час парламентських виборів-2014. Коли фракція Радикальної партії вперше пройшла до Верховної Ради домоглися включення пункту про створення ЕКА в Коаліційну угоду.

Спільно з кращими українськими та міжнародними експертами та фахівцями МЕРТ розробили законопроект про масштабну експортну експансію через механізм ЕКА та влітку 2015р. зареєстрували його в парламенті за №2142а.

Вже знаходячись в опозиції, 24.11.2015 домоглися прийняття цього стратегічно важливого для економіки законопроекту Парламентом у першому читанні. Триває його доопрацювання до другого читання.

Але важливо, щоб держава передбачила кошти на створення ЕКА. Бо без грошей справи не зробиш. Тому під час розгляду проекту Держбюджету-2016 ми домоглися офіційного визнання Прем'єр-міністром того, що створення ЕКА не буде надалі відкладатись у дальню шухляду і що підпорядкований Кабміну Укрексімбанк зробить внесок у статутний капітал ЕКА. Це буде принаймні 200 млн грн.

2016 рік має стати позитивним поворотним пунктом для українського експорту. І з точки зору його обсягу (перехід від падіння до зростання) і з точки зору ставлення держави (перехід від "спостерігання" до дієвої підтримки і сприяння).

www.facebook.com/Halasiuk

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація