site.ua
член клубу

Як назвати тих "єврооптимістів" та євробюрократів, які на словах за євроінтеграцію України, а справами штовхають нас на узбіччя?

Переконуючи, що преференції для української промисловості це зло, а "вільна торгівля" сировиною - благо... Що багатомільйонна еміграція талантів і робочих рук з України це не катастрофа, а омріяна "свобода".... Що корупцію можна подолати через антикорупційний суд, а не через викоренненя масової бідності та беззаконня.... Що євроінтеграція це сліпе "виконання зобов'язань перед ЄС", а не наближення добробуту українців до європейського.... Що за кредити, які називають "макрофінансовою допомогою", можна здати будь-які національні інтереси.... Що не бути васалом Брюсселя значить бути васалом Москви.... Що Європа, а не Україна "донор".... Що продовження "співпраці з МВФ", а не радикальна зміна економічної моделі здатна витягнути Україну та українців з прірви.....

На жаль, багато хто ззовені вважає, що ослабленій російською агресією Україні можна вказувати, що робити з мовою, землею, лісом-кругляком, медициною, промисловістю та ідеологією.

Партнерство - це спільний розвиток, посилення один одного, Win-Win! Варто відкрито нагадати про це Послу ЄС Хюгу Мінгареллі та деяким космополітам в Україні, які виступають проти нашого з Олег Ляшко законопроекту "Купуй українське, плати українцям!".

Євроінтеграція - те, що несе добробут та перспективу, а не бідність та зневіру українцям!

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація