site.ua
член клубу

Про фільтри та перевертнів…

Коли в людини відмовляє нирка – її підключають до штучної…

Якщо не може працювати штучна – людина вмирає. Так і з соціальними об'єктами.

Якщо в політичних партіях перестає працювати внутрішній контроль за якістю людського ресурсу – повинна підключатись громадськість для здійснення такого контрою ззовні. Інакше вмирає не тільки партія, але і отруюється все суспільство.

До чого це я? Дуже багато повідомлень про те, що на місцеві вибори від різних політичних партій підуть багато людей «перефарбованих у демократичні кольори». Особливо мене турбує ситуація по Києву. Від різних партій, в тому числі і у фракції якої я знаходжусь у ВР, роблять спроби висунутись кандидатами в депутати колишні регіонали, представники парій Черновецького та інші різні підрахуї.

Тому я хочу обговорити з вами ініціативу зі створення надпартійного громадсько-політичного руху «Не пропусти перевертня».

Всі чесні політики зараз роблять все можливе, аби у списках кандидатів від їхніх партій не було одіозних особистостей. Але щось мені підказує, що повної перемоги у цій нерівній боротьбі очікувати не варто.

Нам потрібні партнери у вигляді громадських організацій, разом з якими ми вже після висунення кандидатів від найбільш рейтингових політичних сил проаналізуємо кожного з цих кандидатів на міські вибори у Києві та розпочнемо кампанію контрагітації по відношенню до тих, хто має сумнівне політичне минулеу складі провладних партій часів Януковича або замарав себе корупційними або іншими діяннями направленими проти громади.

Новий виборчий закон залишає останнє слово на місцевих виборах саме за громадянами. Тож давайте озброїмо їх інформацією. Нам не буде на кого показувати пальцями, якщо до Київради знову масово потраплять забудовники та олігархи.

Я запрошую до цього руху київських мажоритарників, громадські рухи, що моніторять вибори, небайдужих громадян.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація