Наш вічний «молодший брат» у розпачі.

Готується до «вічного Путіна».

Хто вкаже їм шлях і дасть надію?

В них під контролем і частина наших територій, і наша ядерна зброя, і наш ринок сбуту, і мільйони українців, і десятки мільйонів росіян-європейців.

Хто звільнить їх від азіятсько-фсбшного Іга?

Хто буде нашою «буферною зоною» та зоною виключного українського впливу?

Хто захистить наш український «Руський» суржик від підступних ієрогліфів та Конфуція?

Вони залякані і репресіями, і кривавими революціями, і мощами Леніна на Червоній площі; задурені пропагандою та цензурою, отруєні бояришником та скрєпами, мутують зайвими хромосомами на наших очах – найбільша демографічна катастрофа світу лютує зовсім поряд, і це набагато гірше ніж виїхати на заробіток в Польщу, а в більшості з них не має і такого варіянту.

Хіба це не наша доля, доля старшого брата показати їм на власному прикладі, як можна мирно і ефективно перемогти останню «відрижку Совка», олігархію?

Як повернути громадам вкрадене олігархами майно і уникнути кривавої громадянської війни, як стати заможною капіталістичною країною середнього класу за один майлстоун?

Як за п’ять років вийти на рівень Польші, не входячи ні до яких нових «союзів», окрім воєнних?

Як за десять років отримати надсучасну промисловість і міста майбутнього?

Успіхів української Революції не вийде приховати у жодної пропаганди.

Але це якщо їх мати.

Один вбитий російський загарбник в зеленці донеччини – це просто мінус один ворог, а один протестуючий проти режиму Путіна в Москві – це мінус один ворог і плюс один український солдат на території ворога, а також збережений «магазин».

Антиолігархічна Революція – це головна українська зброя.

Єдина ефективна зброя проти сильнішого супротивника.

Це колись вдалося німцям, вийде і в українців.

Але цього ніколи не вийде в «стратегічнної олігархічної дев’ятки»: вони продали ядерну зброю, а тепер розпродують Революцію гуртом та вроздріб – наш головний актив; просто це такий клас бариг – головний ворог громади і вимушений союзник фсбшного агресора у фейковому спектаклі «гібридної війни».

Путін воює навіть не з Україною, він воює в першу чергу з українською Революцією, з людьми Волі; з молодшими колегами-олігархами він торгується і сперечається через «західних партнерів».

Саме тому його український олігархічний союзник підлягяє «утилізації» першим.

Загальна перемога над агресором вийде в тих, хто вийшов на Марш за Імпічмент – марш середнього класу, найпотужніший чітко окреслений антиолігархічний протест в історії України.

І їм не потрібен ніякий «Мінський процес», не потрібен Кучма з Медведчуком, як «посередники», їм потрібна сучасна та заможна країна, в якій Революція перемогла остаточно.

Тому, учасники маршу – це наші нові добровольці і волонтери.

Це учасники найважливішої «АОО» – «антиолігархічної операції» на пострадянському просторі.

Головні герої саме вони, найбільший ризик несуть саме вони, головний фронт був і є саме в Києві, і влада тим чи іншим шляхом опиниться саме в них.

Не вірите? Тоді просто збережіть «цей твіт».

#художнє #патріотичне #революція #війна #зброя

vadim.yeremeychuk
Вадим Еремейчук

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації