site.ua
sandbox

Росіяни більш чесні самі з собою ніж українці.

Бо усвідомлюють, що СРСР для українців після 1960-х був не таким вже поганим як у 1920-1959 роках.

Чому українці Галичини, Буковини так поважають священників греко-католицької, католицької церков?

Бо у 1800-1939 роках австрійці та поляки залишали розумним українцям практично лише одну можливість розвиватись та здобувати освіту: ставати священником. Тому родоводи більшости відомих політичних діячів Галичини, Буковини, Волині мають дідами, прадідами отців, священників.

Все нібито і добре зараз. В Польщі більше платять ніж в Україні після 1998 року. Але так вже було, добре жили у 1500-1640 роках українці і поляки разом. Але чомусь людина, чий портрет Ви бачите на монетах та "купюрах 5 гривень", очолила війну і розпочала розпад "Речі Посполитої". Хмельницький воював з поляками років 10, як і багато гетьманів України майже сотню років після нього.

Може поляки і німці після 1945, у випадку перемоги нацистів дозволили українцям здобувати освіту, а може й ні.

Скільки українців у 1950-2020 роках здобули вищу освіту в університетах Львова, Чернівців, Тернополя, Франківська, Ужгорода та решти міст "західних земель"?

Скільки університетів України входять до найкращих у світовому рейтингу і яка якість цієї освіти інша розмова. Але що ми зробили для того, щоб українські університети стали кращими? Продаж курсових, дипломних робіт явно не той шлях, яким варто йти.

Хвиля індустріалізації 1900-1945 продовжилась до 2000 року глобально.

В 1914-1944 вже було зрозуміло, що для індустрії потрібно буде 60-80% населення з середньою технічною та вищою освітою.

В будь якому випадку(нацисти або комуністи) Україну чекало б продовження індустріалізації, що фактично тривало до 1990 року до знищення СРСР.

Глобально технологічна цивілізація продовжує розвиватись. На жаль Україну викинуто з переліку розвинутих націй.

tim.vlasyuk
Tim Vlas

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації