Ось дивиться - даю лінк на рейтингову таблицю на вступ по спецальності "Кібербезпека" у КПІ, м.Київ:

https://vstup.edbo.gov.ua/offer/675706/

Як ми бачимо, поки наші діти бються за бюджетні місця, маючи високі бали ЗНО та середній бал атестату, чиясь дитинка з ДНР та ЛНР, під кодовим ім'ям 174-6906413 Д.Ю. (я не шуткую, їх призвища толерантно зашифровані, щоб ми не дізналися де саме служить його батько польовим командиром), ВЖЕ ВСТУПИВ НА БЮДЖЕТ. Я б мовчала, якби ця зашифрована персона мала високі оцінки, але:

ЗНО з української мови - 127 балів з 200.

ЗНО з математики - 137 балів з 200.

ЗНО з іноземної мови - 104 з 200, тобто ледь здано, бо 100 балів - то "не здав".

Загалом - 126,250 баллів і воно на бюджеті, хоча 125 балів - то вже не приймають у КПІ документи на вступ!!!

А чому ж ця неуч буде навчатися по спеціальності "Кібербезпека" на бюджеті? А тому що "квота 2" від уряду Зеленського. Бо дуууже ему шкода бідних діток, те ж дебілів, але з ОРДЛО.

А ми будемо платити за навчання цього "дарованія" п'ять років, і степендію платити. І навчимо його такої спеціальності, що про-російсько налаштована людина буде знати як і що можна буде у нас або захистити, або взломати. Агов, СБУ!

Кароче, триндець.


P.S. Діти з тикими ж низькими балами, але без квоти на 1000 + місцях.

UPD: Старший син у цьому році закінчує магістратуру (бюджет, єслі шо) у КПІ. У процесі навчання він склав 15(!) математичних дисциплін. КПІ - то "hard" математика і маю підозру, що 174-6906413 Д.Ю. зі своїми 137 балами встигне тільки познайомитися з краєвидами Києва, а потім сувора реальність наздогоне під час першої сесії. Жаль тіки ту дитину, що не отримає бюджетне місце через цю "квоту #2". А ми могли б вивчити талановитого юнака або дівчину на цю спеціальність!


tetyana.shmidko
Гармонія Ендорфіновна

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації