site.ua
член клубу

Ніщо так не радує серце громадянина України, як усвідомлення того, що Держава дбає про нього та піклується про його законні інтереси.

Є така чудова установа, вірніше ПАТ - "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ", власником якої є ті, хто піклуються про народ України – Держава Україна в особі Кабінету Міністрів України.

Ще в далекому 1998 році, Кабінет міністрів України почав завзято піклуватися про інтереси українців і прийняв доленосну постанову від 6 квітня 1998 р. № 457 "Про затвердження Статуту залізниць України" http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/457-98-%D0%BF/print1443636462995375 Постанова ця є дуже важливою для держави і її ПАТ, тому її ще досі не відмінили.

Зазирнемо до ст.122 Постанови, де вказано що: "За неправильно зазначені у накладній масу, кількість місць вантажу, його назву, код та адресу одержувача з відправника, порта стягується штраф у розмірі згідно із статтею 118 цього Статуту (а це - штраф у розмірі п'ятикратної провізної плати за всю відстань перевезення) При цьому відправник несеперед залізницею відповідальність за наслідки, які виникли."

На практиці це виглядає так. Коли прибуває вантаж, працівники Укрзалізниці складають комерційний акт, в якому вказують, що маса вантажу не відповідає масі, вказаній перевізних документах.

І - Укрзалізниця, дбаючи про інтереси Держави, йде до суду, де стягується штраф з горе-вантажовідправника. "Хвилиночку!", скажете Ви: "якщо залізниця неправа. Суд мав би встановити це". Мав би. Але не встановлює, бо все що написане представниками Держави є законним, обґрунтованим та безгрішним. А все що каже приватний бізнес є бездоказовим, неправильним і… ну, ви ж знаєте, бізнес у нас тільки й думає як надурити всіх, включаючи пенсіонерів та вчителів. А Держава – Держава завжди права, навіть коли встановлює грандіозно-колосальні штрафи….


Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація