site.ua
член клубу

Щось прилізло до мене і тихо шепоче на вушко (хоча можливо, це всього лише гроза так впливає на мій недорозвинутий мозок), що у Всесвітній день космонавтики ми отримаємо нового персонажа на нашому політичному небосхилі, якого назвуть не інакше, як "Український Фенікс".

Шановний Арсеній Петрович закликав свою партію підтримати його рішення. Але він, наївний трудівник на благо Держави, за клопотами про розвиток економіки та стабільності фінансової галузі, мабуть, не помітив, що представники його політсили не слухаються чужих наказів, а надто Рішень суду https://www.facebook.com/arsen.avakov.1/posts/1017938144962958 . Тож, відчуваю, що за відставку Уряду проголосує лише частина БПП і все. А решта депутатів втримаються, або не прийдуть на роботу до ВРУ (тож День космонавта - святе, яка робота!), або просто випадково натиснуть на іншу кнопку, а потім будуть бігати та заспокоювати сумного спікера: "Ти Володь ізвіні, я нє на тут кнопку нажал. Хош, я заявленіє напишу?".

А потім будуть перевибори і наш Український Фенікс буде розказувати, що виключно його зусиллями підняли пенсії та заробітні плати у травні 2016 року (не всі ж лохі шановні українці читали статті 7 та 8 Закону "Про Державний бюджет України на 2016 рік" http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/928-19/print1459114406484464 ). Буде розповідати, як він стабілізував гривню (а вона завжди до літа стабілізується), а от злісні нафтотрейдери не понижують ціни на бензин (ніхто ж не знає, що роздрібний акцизний податок становить 0,042 Євро і нараховується в 2-му кварталі за ціною Євро ще в березні, щонайменше на 1 гривню дорожче). Буде знову розповідати про колосальну реформу в енергозбереженні, яка відбирає гроші у одних споживачів і оплачує опалення іншим (споживачі самі винуваті, навіщо заробляти на 2 гривні більше за сусіда, а от теплопостачальні організації ображати не можна). Але процес рекламування якісного управління Українським Феніксом був розпочатий ще цього тижня - було розказано, як Уряд, під пильним керівництвом Українського Фенікса видав 300млн. грн. малим сільгоспвиробникам, для здешевлення кредитів. При цьому, скромний наш герой не уточнив, який вклад був зробленим його Урядом для того, щоб ті ж самі сільгоспвиробники не отримували власних грошей з сплаченого ПДВ. Звичайно, хіба власні гроші дешевші за кредити? Ото пощастить банкам: і відсотки за кредит отримають, а може ще й заставу під кредит зможуть освоїти.

А потім будуть вибори і український народ когось таки вибере. Але це вже інша пісня, головне, що ще рік податкової реформи буде втрачено, а може не буде, а щасливі підприємці та бухгалтери знову будуть під Новорічний салют читати нові правила податкового законодавства, перемішуючи шампанське із корвалолом.

Але будемо вдячні, за все що він зробив. І хоча він пішов, але все одно вирішив залишитися, бо він – Український Фенікс.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація