site.ua
член клубу

Ви забули про них на роки. Ви виділяли їм кошти за залишковим принципом, урізали пільги на лікування, реабілітацію та відновлення. І навіть прописували законодавство так, щоб вони не могли скористатись пільгою на проїзд.

Ви мовчали, коли вони не розуміли, куди повертаються і чому поки вони захищають цю країну, ви нічого не змінювали на мирній території і дозволяли деяким так само безкарно красти.

Ви робили усе можливе, щоб знищити добровольчий рух а найбезстрашніших посадити до в'язниць або дати їм самим піти з життя.

Ви кидали у біді наодинці з горем родини їх загиблих побратиміві а про їх дітей згадували раз на рік, коли треба піарнутись на Різдво з пакетиком дешевих прострочених цукерків.

Ви посилали їх від одного соц.працівника до іншого, писали безглузді вказівки їм у військоматах і не виплачували навіть ту мізерну щорічну допомогу, яку вони намагаються отримати від вас через суд.

Ви харчували їх гнилим м'ясом, протермінованими тушонками зі свинними шкурками, давали їм зброю 70-х року випуску і постачали їм браковані "Молоти", які їх вбивали, поки ви заробляли мільйони.

Ви сором'язливо пробігали повз, коли вони оплакували і хоронили своїх побратимів і влаштовували гучні , масові свята в день гибелі їх друзів.

Ви зневажали , не слухали їх і не вимагали справедливості за зради. Ваші генерали отримували вислуги, звання і мільйонні зарплати, поки вони збирали на лікування своїм пораненим побратимам.

Ви вбили найкращу частину нашої народженої армії, а тепер хреститесь бо росія знову брязкає зброєю.

Але народ, який не дбає про свою армію, буде годувати чужу. Жаль, що за кілька останніх років ви цього так і не зрозуміли.

tayisa.gayda
Таїса Гайда

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації