Зовсім нещодавно я писав про Єфімова Олега, вєтєрана бєркута, який ненавидить Україну, проживаючи в Одесі. Ця чудова історія має своє продовження.

Чесно кажучи, не збирався якось реагувати на те, що опишу нижче, але остання з цих подій варта того.

Попередня публікація про Єфімова набрала широкого поширення, а особливо - серед жителів запорєбріка. Перше, що з'явилось в мережі як реакція на пост про ватного Єфімова - публікації про те, як тут притісняють "русского офицера, ветерана Беркута". Наприклад, отакі:

Чудово! Так як і треба було.

Наступними після малювання з нього образа мученика стали публікації на кшталт цієї для створення вигляду, що тут є одесити, які начебто шукають мене, щоб помститись за Єфімова

До речі, Костя Книрік не проста особа і не звичайний фейсбукобот. На початку 14го року він активно допомагав в Криму російським військам і є пособником окупанта. Посилання на його акаунт у ФБ - https://www.facebook.com/profile.php?id=1000041948...

Зараз проживає в тому ж Криму.

Його прізвище фігурує в матеріалах прослуховування і нижче з 1:08

А тут Глазєв, офіційний радник путіна вже з Книріком разом

Також він координує діяльність ватної помийки, кремлівського рупора під назвою NEWS FRONT

Проходить буквально декілька годин від публікації Кості з проханням давати інфу по мені, і він вже пише новий пост, ось такого змісту:

Не буду давати якихось суб'єктивних оцінок публікації, лише скажу, що кожен, хто хотів би зі мною поспілкуватись, міг це зробити. Інша річ, що за межі інтернету у своїх намірах росіяни просто не виходять. Я не ховаюсь і часто анонсую, де і коли буду, тому потуги вказати щось про мене не мають жодного сенсу та очікуваного для вати них результату. Що ж стосується казки про "продаж" даних, то змушений і тут розчарувати російську пропаганду. Я, повторюсь, не ховаюсь і не є закритою людиною, тому в нашому 21 сторіччі дістати інформацію не так вже й складно. Цього не вміє при бажанні хіба що сліпий та глухий.

Йдемо далі

Результати публікації - масові смс і дзвінки від росіян, днрівців і від практично жодного жителя підконтрольних Україні територій. Інколи мені писали і українці, але вже зі словами підтримки. Додаю скріни з телефону

Чомусь ті, що дзвонили або кричали щось незрозуміле і кидали слухавку або просто мовчали. Ну то таке, від них дивно було б чекати якогось конструктиву) Траплялись, правда і цікаві персонажі, які обіцяли от-от "освободіть Адесу", "унічтожить укропію" та навіть дзвонив один якут, слова якого я так і не зміг розібрати. Коротше, якщо ви мене читаєте, нешановна ватка, то продовжуйте, бо це весело.

Так от, після вище вказаних подій на арену цирку виліз наступний цікавий персонаж на ім'я Олексій Крепчинський. Запам'ятайте його.


Він є у ФБ за посиланням. Це російський інструмент їх пропаганди, про якого варто скласти свою думку після прочитання його інтерв'ю про нацистів, які вбивають мирних ополчєнцев. Мене він вписав в ту ж когорту, тому сприймаю це як комплімент


І от, нарешті, я дістався моменту, задля якого починав писати цей пост.

Перепрошую за розтягнутий вступ, але без нього не було б повноти усієї картини.

Пам'ятаєте, після початку війни рф проти нас стала популярною фраза "Чемодан, вокзал, росія"? Так от, це саме про цей рідкісний випадок. Повертаємось до того самого вєтєрана бєркута Олега Єфімова. Учора якийсь недоучка, що претендує на звання журналіста, взяв коментар у нашого екс-мента-бомжа. Доступно в ютубі

На даному відео він вже каже, що продав машину, щоби йому нічого не підкинули. Далі браво каже, що нічого та нікого не боїться, покидати територію України не збирається, бо "кто ж будєт защіщать дєтєй?".

Не знаю, що там було далі, під вечір 6 січня, але вже за декілька годин наш бравий вєтєран кардинально змінив свою думку та, очевидно, "дєтєй" він вирішив лишити без "защіти".

Повернемось до нашого росіянина Крепчинського. Знімаючи інтригу, публікую одразу декілька скрінів від нього.

.

А як же обіцянка не їхати з Одеси? Як же слово "офіцера"?

Зверніть увагу, до речі, на емблему із зіркою. Це фішка цього ж Крепчинського для ідентифікації ватноголових справжніх патріотів расіюшкі. Але усі ці модні прикиди усе одно програють крутезному сталінстькому кітелю, який натягнув на себе герой цієї публікації.

Спочатку я не повірив, що цей чудовий персонаж дійсно покинув Україну, але мої особисті джерела це підтвредили. Він дійсно відправився в рф.

А знаєте, чому нашому Олегу Володимировичу довелось переїхати? А ось тому!

Ви ще досі не плачете, витираючи сльози і проклинаючи фашистів? Тоді прочитайте ще в доповнення статтю про Єфімова на рупорі кремля під назвою "Комсомольская правда". Це правда цікаво)

Так от, ця історія про те, як в Україні жив прибічник окупації рф, екс-мент Єфімов. В один прекрасний день він став настільки відомим, що задля продовження своєї запаморочливої кар'єри клоуна патріота росії він навіть виїхав на свою рідну батьківщину. Це розповідь про те, як перед Різдвом стаються дива, а та сама фраза "Чемодан-вокзал-росія" стає цілком собі реальністю. Вірте в чудеса, докладайте для них своїх зусиль, і вони обов'язково стануться!)

Звісно, шкода, що не кожен патріот росії може взяти приклад з Єфімова і поїхати в улюблену країну, але я переконаний, що це тимчасово. Пропоную Крепчинському (або іншим росіянам, які мають таке бажання) вийти на зв'язок зі мною (номер у вас є)) і обговорити можливість аналогічних депортацій ваших однодумців путіна з України. Даних про таких осіб у мене є багато, а ще більше має "Миротворець", тому без роботи не будемо. Краще цілим доїхати за допомогою "братішек", аніж інакше завдяки злісним каратєлям-фашистам.


І знов, як і в попередній публікації, МОРАЛЬ

1. Любиш окупанта? Збери манатки і їдь звідси. Не муч себе та оточуючих. Любити росію-матушку краще за все на її території.

2. Все-таки інформація це велика сила, яка дає цілком реальні результати.

3. Мрії збуваються!


P. S. Ви ж пам'ятаєте, що поширення вітається?) Фейсбук вже очікувано мене заблокував на всіх акаунтах завдяки масовим скарагам ватки, тому у себе там я викласти цей текст не можу(

Додам вам ще одну фоточку Єфімова. Без неї, думаю, ця стаття була б неповною.


Апдейт: кремлівське "Россия24" зняло репортаж з Єфімовим у Москві. Коротко про те, що відбулось на мові пропаганди. Вважаю це хорошим результатом і тільки вітаю. Дивіться, росіяни, що мають імперські амбіції. Дивіться і розумійте, що тут вам не "русский город" і вам не будуть раді. Сидіть вдома.sternenko
Сергій Стерненко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації