site.ua
sandbox

Леонід Кравчук (86 років) може взяти в поміч експрем’єра Вітольда Фокіна (87 років) щоби разом воювати за Україну на східному переговорному фронті - в Тристоронній Контактній Групі щодо Донбасу.

Москві тепер не до жартів.

Фокін - це козир з особливої колоди.

Кравчук каже що Фокіна “знають на Донбасі, він з 16 років у шахті”, хоч і не каже чого він у шахті так довго затримався.

Фокін, з його досвідом на Донбасі, - це шах і мат у перемовинах в Тристоронній Контактній Групі. Він хижо дивитиметься на російську делегацію і пояснюватиме їм, що забій буває не тільки в шахті, і що таблетки від дименції, які він ковтає, це тільки вітаміни.

Тим часом сам Кравчук дає зрозуміти що він ніколи не переставав бути перемовником вищого гатунку. “Ту сторону” чекає патова ситуація на кожному повороті перемовин. Хитрий лис уже про все подбав. Він ловитиме рускіх і виграватиме в них раунд за раундом на різниці між “особливим статусом Донбасу” та “особливою системою управління” Донбасу. Одне з них Кравчук “не сприймає”, бо йому “незрозуміло що це таке”, а друге сприймає, бо певен що так виглядає комроміс. Важливо не переплутити. Втім, якщо він все таки забуватиме котре є що, у Фокіна мають бути таблетки.

Добиватиме Кравчук своїх візаві погрозами вільної економічної зони для Донбасу, зони майже безсоромного процвітання. Якщо ви, агресори, будете продовжувати плюндрувати і вбивати на Донбасі, ми запустимо туди хмару товстосумих інвесторів, вони, як правило, біжать якраз у такі місця смітити своїми грішми.

Словом, команда Кравчук-Фокін, вона й через 30 років команда-мрія.

А ще ж є лава запасних. Фокін же не єдиний державний діяч позаминулої доби. Є ще, скажімо, колишній прем’єр-міністр Валерій Пустовойтенко (73 роки) чи колишній генпрокурор Михайло Потебенько (83 роки) і ще пара-друга відважних сусідів по їхніх конча-заспах. Таких тяжко буде тепер стримати на лаві запасних, Те що про них так довго нічого не було чути, не означає що вони не відсиджувалися тихо в очікуванні саме цієї, справді великої доби.

shy.benyk
Shy Benyk

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації