site.ua
член клубу

5-го грудня - День Волонтера. Як правило, люди, яких будуть вітати з цим Днем будуть знічено відмовчуватись або активно заперечувати - "мене за що?!". Я не знаю жодного, хто сказав би - це мій день. Бо у цих людей - щодень День Волонтера.

Волонтер в перекладі - доброволець. Це люди, які добровільно обрали те, що роблять. Це люди, які завжди здатні на вчинок. Вони не чекають, яким боком повернеться ситуація і що можна буде отримати з цього. Вони самі творять зміни.

Чомусь забувають, що Господь створив Людину на образ і подобу свою. Чомусь думають, що Господня подоба то є руки-ноги-голова-і-два-вуха. Не правда! Господня подоба - це головний Божественний дар, який робить людину Людиною - Вільна Воля, право Вибору. Ті, чий офіційний День завтра - завжди роблять свій Вибір.

Він однозначний.
Він свідомий.
Він виважений.
Він твердий.

Це - Воля. Воля вільного вибору - внутрішня здатність до дії. Це право самому творити своє життя і найвища здатність віддати його комусь, хто потребує більше. Не в сенсі плоті і крові, не в сенсі миттєвого згорання, а щоденного світла, вигорання до тла. До попелу. До смерті. Щодня.

Aliis inserviendo consumor - світячи іншим згорають самі. Це ж про них сказано.

А ще - це про них митрополит Шептицький казав: "Більше поту - менше крові!". Їх піт, пролитий на шальки терезів Божественної Справедливості урівноважив кров. Він, навіть, переважив її. Бо, якби не їх піт, то крові було б більше. В рази. В тисячі раз.

Вони ніколи не зрадили свого вибору. Вони ніколи не зневажили його. Вони ніколи не засумнівались у ньому. У них немає часу, бо хтось потребує їх життя більше, ніж вони самі.

Вони все обрали самі. Вони у всьому винні самі. Вони не сумнівались в собі.

Тільки іноді, потай, коли ніхто не бачить, вони питали себе, - "чому"?
Але ніколи не спитали, - "навіщо?".

Бо знали завжди. Бо така Їхня свята Воля. Божественна Воля. Вибір, який вони зробили самі.

Зі святом вас, Вільні Люди.
Дякую Богові - Люди є.

shershen.shershen
Шершень Шершень

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації