site.ua
член клубу

"Правозахисна" організація Amnesty International послідовно відстоює кремлівські інтереси в Україні.

Amnesty International давно і методично працювали проти України. Деякий правозахисний внесок у цієї організації був, але загальної картини вона не змінювала. Вочевидь - у них були зовсім інші інтереси. В першу чергу - лобіювання лівацької політики в Україні.

Останні років з 15 Amnesty International лобіював суто лівацькі інтереси - захист прав секс-меншин, лівацьких організацій, наркоманів тощо. При цьому, будь-яких заяв чи навіть супроводу ультрасів чи правих, захисту українських організацій під час правління Януковича не відбувалося. Хоча тоді, здавалося б, саме ця організація мала би робити гучні заяви. Не чули ми таких заяв від Amnesty і під час Майдану. А якщо вони і робилися під кінець, то тонули у морі людського невдоволення. А на Заході, де за ідеєю їх мали би почути, їх заяви не звучали.

Коли почалася окупація Криму і війна на Донбасі, Amnesty International проявила свою чітку позицію: добровольців назвали "нацистами", полонених терористів вимагали відпускати, і моніторити їх умови тримання чи наявність катування з нашого боку. При цьому, ця організація навіть не намагалася робити щось подібне на окупованих територіях. А ще у 2014 році після заборони КПУ вони вимагали відновити їх діяльність. Бо вважають це порушенням прав і свобод. Численних фактів того, що компартія відверто працювала на ворога, і переходила на сторону терористів "правозахисники" навіть не розглядали.

У такому ключі ця "правозахисна" організація працювала три роки війни, і якось особливо їх не було чути. Аж ось, коментуючи події 9 травня 2017 року вони розродилися гучними заявами. Так, спочатку вони заявили, що затримання за використання радянської символіки у мирних і не закликаючих до насильства маніфестаціях до Дня перемоги в Україні є порушенням прав людини. При цьому, вони навіть не звернули уваги на численні порушення прав добровольців, яких так активно і перед телекамерами били правоохоронці.

Сьогодні ж вони вирішили продовжити тему, заявивши, що Закон про декомунізацію у його теперішній редакції просто слід скасувати. Про це заявила виконавчий директор Amnesty International в Україні Оксана Покальчук. Ось вона.

"У тій формі, в якій він є, його слід просто скасувати. Він не може існувати. Суть закону стосується зовнішніх ознак, які взагалі не включають в себе ось цю суб'єктивну сторону. Якщо держава хоче обмежувати заклики до насильства, воно повинно це зробити, але в інший спосіб ", - зазначила вона.

Покальчук підкреслила, що, як і два роки тому, організація наполягає на своїй позиції: не можна бути притягнутим до кримінальної відповідальності за використання символіки, якщо таке використання не мало мети закликів до насильства чи агресії. "Сама по собі така символіка або її використання не може мати такі наслідки. Окремо хочу відзначити, що крім нас, таку позицію висловлювали більшість правозахисних організацій в Україні, а також Венеціанська комісія", - додала вона.

Також Покальчук додала, що порівнювати радянську і нацистську символіку некоректно. "Це трохи маніпулятивно, коли їх так однозначно порівнюють", - зазначила вона.

Що і треба було довести. Amnesty International вчергове довели свою ватність і проросійськість. Не можуть люди, які називають себе правозахисниками, не знати того, що за совка люди жили у гіганському концтаборі, і що права і свободи у тій країні взагалі були відсутні. Відтак - час виганяти цю вату з нашої хати. Яким чином? Методів багато. В першу чергу порівняння їх діяльності на окупованих територіях і оприлюднення моніторингу їх прокремлівської діяльності. Лише за таких умов їм стане незручно працювати.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація