site.ua
член клубу

Скандали із сином Порошенка та новопризраченим очільником Дніпропетровської поліції оголили проблему чужорідності владних еліт народу.


З кожним роком після початку війни олігархічним елітам, які захопили владу в Україні, стає все важче приховувати своє справжнє єство. І питання тут не лише у награбованих статках, тотальному непотизмі і корумпованості. Найболючіше нація реагує саме на чужорідність ідеології та самоідентичності "еліт". Так, кілька днів тому вся країна обговорювала сина президента Порошенка, який навчаючись за кордоном, хизується у футболках з написом "Росія".

Зрозумівши, що скандал викликав справжню бурю у суспільстві, влада кинулася "відмазувати" чадо президента-кондитера, буцімто, там не "Росія" написано. Однак, інтернет дозволяє легко перевірити інформацію, і стало відомо, що такі футболки видавали збірній країни-окупанта під час олімпіади у Сочі - перед початком анексії Криму та війни на Донбасі. Аргументи порохоботів на цьому закінчилися. Хоч деякі ідіоти продовжували розганяти фейки, буцімто син Порошенка під час Хелоуіну грав "поганих росіян" у компанії з дітьми російських олігархів і дипломатів. З цього приводу народ обстьобав ці маразми у відомому мемі.
Та не пройшло і пари кількох днів, як з любов'ю до країни-окупанта і комуністичного минулого викрили нового очільника Дніпропетровської поліції Віталія Глуховерю. Усе б наче нічого, однак він виявився затятим совкодрочером.

Правда, боти від влади почали розганяти інформацію, що цю толстовку йому дав поносити його друг, бо у правоохоронця не було чого вдягнути. Але вам не здається, що такі відмазки розраховані на ідіотів? Чадо Порошенка і Глуховеря - жертви обставин? Я би в це повірив, що це фейки Кремля, лише у випадку, коли б президент-олігарх дотримувався закону про декомунізацію, і перейменував украдені ним у нації заводи Карла Маркса та Ленінська кузня у Києві. А так - я йому не вірю. Не виконав він жодної передвиборчої обіцянки, і не виконує того, у чому запевняє вже на посаді президента.

Так само я не вірю міністру МВС Арсену Авакову, який свого часу брав участь у культі побєдобєсія.


Не вірю я і численним упирям, які зараз при владі, бо усі вони походять із комуністичних династій, які десятиліттями грабували нашу країну. А про походження награбованих статків брешуть, що їм хтось позичив космічні суми. Як це робив і "антикорупційний прометей" Сергій Лещенко, якому на квартиру "позичили" гроші мама і "любімий чєлавєк" - діджейватниця. Або як про статки брехав Гройсман, якому гігантські гроші відкладала його бабуся, позичала і купувала квартири. Чи Алєксєй Гончарєнко, чи весь сонм сьогоднішньої "еліти", які, за фактом, знаходяться на утриманні своїх бабусь, мам, коханок чи дружин. А вони, бідні, працюють на благо країни.Ага. Так ми і повірили у цю маячню! Народ не дурний у нас, і бачить на різних рівнях бидлоеліту, яка вийшла із компартійних та комсомольських осередків. Усі вони ненавидять нашу націю, країну, і є чудорідним тілом, яке паразитує на країні. І поки що, на жаль, ці паразити керують країною. Будемо сподіватися, що скоро організм нації почне лікування, і оздоровиться. позбавившись від паразитів.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація