Привіт, Хунта.

Думаю, варто спробувати викласти декілька своїх думок на загальний осуд, можливо, комусь допоможе. Сподіваюся - не зашкодить.

Мова піде про місцеві вибори, які невблаганно насуваються, та про депутатський корпус, який гупає вже з усіх сил в кожні двері до кожного виборця.

Я стверджую, що НІЯКИХ ВИБОРІВ, насправді, в нас не відбудеться. Насправді буде все інакше.

Колись давно-давно такий собі Чінгісхан розділив своїх монголів на улуси і в кожен улус призначив по нойону, або зараз сказали би - по "смотрящєму". Самих монголів-аратів він намертво прив"язав, закріпив до конкретного улусу, по суті - закріпачив людей, які ще зовсім недавно були вільними. Над кожним нойоном був свій смотрящий, а вже потім була вершина пірамідки, на якій була Ставка самого Хана-царя.

(Для довідки, або хто забув, - першим царем росії був Батий. Той самий, який спалив Київ)

А що було далі - ви всі знаєте історію. Чингісхан пішов на Захід і дійшов дуууууже далеко. І скрізь відбулося одне й те ж саме - закріпачення людей та призначення НОЙОНА на посаду головного надзирателя. Були деякі відмінності між регіонами, але зовсім недовго.

Щоб вам легше було зрозуміти, про що кажу - згадайте Новгород, зсученого виродка Алєксандра Нєвського, який отримав ярлик "на княжєніє" та став нойоном на новгородщині і в московії, а потім мечем, нагайкою, вогнем, стратами утверджував владу хана-царя і знищив віче, вільні вибори, та взагалі будь-яку свободу.

Питання зняті про вибори? Чи не так? Чи далі пояснювати?

Мабуть, потрібно пояснити.

Наші вибори - це ЗОВСІМ НЕ вибори, а суцільний черговий разводняк притрушених українців з призначенням чергових нойонів на місце "смотрящіх" голів та депутатів в громади.

Я не збираюся ні з ким сперечатися про вище сказане, про вибори без виборів, тому що навіть самий побіжний огляд партій, які сьогодні всім нам представляють, а з ними разом список голів-кандидатів та депутатів, які пробиваються до влади каже, що відсотків 80 цих партій та кандидатів мають практично одну точку, в якій їх "призначили-узгодили" в списки, та по суті один гаманець фінансування виборчих перегонів.

Ще раз - ОДИН ЦЕНТР ПРИЗНАЧЕННЯ-УЗГОДЖЕННЯ.

ОДИН ЦЕНТР ФІНАНСУВАННЯ.

Хтось скаже - неправда, ніяких узгоджень не було, навіть не мріялося?

Це брехня буде, це бабусі лоховитій розкажіть, що не було. Або купленому блогеру, або упоротому партійному адепту.

- У всіх цих партій, якщо грубо - ОДИН БЮДЖЕТ, на одному принтері кошторис роздрукований, практично співпадає КОЖНА ЦИФРА витрат на одного українця-виборця. В деяких - навіть типографії з друкованими матеріалами співпадають.

- Або таке - ви нічого не знаєте про вибори в Україні, або ніколи не були на Банковій, (вхід до нарадчої кімнати з Лютеранської),де відбуваються тьорки.

І ще цікаво, ...гроші з Ковіду були на "грандіозне будівництво" відправлені на розрив, чи транзитом через ОП пішли на виборчі перегони? Адже такої маси бігбордів не було з часів вибору Янека.

Продовжимо... Таким чином, хто би не виграв вибори - результат на 80% буде позитивним для якогось там ОДНОГО новітнього Чінгісхана, чи кагана, чи як там його назвати - значення вже не має. Виграє СТАВКА, не кандидат, не депутат, не українець.

Не аратам-українцям буде позитивчик. Українці ЗНОВУ лохонуться і як придурки проголосують за якусь одну "картінку" з тих 80% з черговими "обіцяночками-цяцяночками".

Українці і надалі залишаться закріпаченими лохами-аратами, як в тій древній монголії, чи як вони ж були закріпаченими в імперській росії ще недавно, або як були закріпачені олігархічним телебаченням останні 30 років і залишаються такими до цього часу.

А тепер результат виборів:
- 80% голів та депутатів ОТГ - це ПОВНИЙ, АБСОЛЮТНИЙ, ТОТАЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ВСІХ ОТГ, їх бюджетів, тарифів, платежів, торгового обороту, податкових служб, поліції, судів, різноманітних служб та інфраструктури. Повний контроль і повне домінування одним центром всіх ОТГ.

Що цікаво і що важливо - цей ЦЕНТР буде не на Банковій, не на Грушевського, і не на Інститутській...
В когось є сумніви?

Єдине, що додам до сказаного - очікуйте ЗАКРУЧУВАННЯ ГАЙОК. Буде зле...дуже зле...аж до точкових репресій, я думаю... але про це- пізніше.

Нагадаю також, що з 2014 року до українців криком кричало безліч розумних людей - українці, не робіть дурню!!! Обирайте НЕ партію, обирайте НЕ прізвище - обирайте НАПРЯМ РОЗВИТКУ КРАЇНИ. Не йдіть до монголоїдів, не обирайте собі нойонів-смотрящих, не закріпачуйте себе ще на багато-багато років.

Вам дали єдиний шлях - до Європи, до єврозони, до євросправедливості, до єврозаконів, до євросоціалки...

То йдіть цим шляхом !!!

Більшість українців-дурників послухала-послухала, показала розумним дулю в кармані і обрала собі...

Промовчу... кого та як обрали, всі вже все побачили. Мабуть, тільки геть упороті ідіоти ще не зрозуміли, куди все летить і з якою швидкістю. Тому виберуть ще раз ))

А зараз українці розпочинають новий тур виборів - ХТО В ДОМІ БІЛЬШИЙ ДУРЕНЬ.

Сподіваюся, вже тепер їх навчить?

sergiy.dobrovolskiy
Сергій Добровольський

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації