Привіт, Хунта.

Нагадаю - ніщо так не поєднує людей, як їх жлобський інтерес.
Під час останніх президентських виборів саме жлобський інтерес переміг всі інші людські позиції. Саме жлобський інтерес людей переміг з величезним відривом здоровий глузд, звичайне раціо та елементарне відчуття самозбереження.
Я кажу про вибори Зеленського.
Навіщо? Тому що скоро нові вибори.

Згадайте ВСЮ рекламу від Зе. Згадайте і дайте відповідь - на що вона була націлена? Як впливала на людей? Які почуття викликала?
Барига !!! АААААА!!! Злодії !!! АААА!!! Ліпецкая фабріка !!! АААА!!! Роттердам + !!! ААААА!!! Крадуть наші гроші !!!! ААААА!!! Свинарчуки !!! ААААА!! (далі самі добавляйте, список безмежний ...вже давно є ретельні висновки від експертів по рекламному контенту).

І оце АААААА !!!! - спрацювало. Технологи знали, куди лупашить посполитого ... Вони його били в саме тім"ячко... Били саме по жлобству з усієї сили.
По жлобству, по жлобству, по жлобству раз за разом, без зупинки, без передиху ... лупашили по всім каналам рекламу "сделаем их вместе"....
Кого ИХ ?? Хоч один з жлобів задумався, кого мають на увазі технологи Зеленського під словом "ИХ" ?
Може, олігархів, які весь час останні 30 років рвуть зубами і кігтями вже напівмертве тіло української економіки? Чи політиків, які були при владі на той час (, радикали Ляшка, Народний Фронт Яценюка та Солідарність Порошенка + ситуативно Юлька)? Кого "ИХ сдєлаєм" і кого насправді таки "сдєлалі" ??
Що цікаво, жлоби в упор не бачили, що реклама йшла по каналам тих олігархів, які і зараз, при Зеленському, спокійнісенько скачують кошти з тих сами українців, які бачили цю рекламу від Зе і вірили їй беззастережно...
Вірили також і самому Зеленському і також беззастережно, тому що жлобство завжди перемагає елементарний розум.
Можливо, жлоби не бачили і не чули, як саме фінансуються ВСІ політичні проекти? І тому вірили?
Виявляється, що бачили, чули, знали....
Вибір технологами Зеленського методики лупашити саме по низькому людському жлобству був зроблений правильний. Можу сказати, все було придумано геніально. З одного боку жлобство викликає самі стійкі емоції у слабкої і тупенької людини. А з іншого боку - немає потреби придумувати щось складне та багатоходове.
Жлобство - це як рефлекси у собаки Павлова, пригадайте, в школі вчили.
(Скільки ви разів чули подібне: - Ахмєтов краде, я знаю, але дає кульки з гречкою, а інші геть нічого не дають. Ахмєтов лучший ))) А те, що енергетичні монстри вже стягли з кармана дурника надлишково більше 39 млрд тільки за останні пів-року - то дрібниці)
Жлобство само по собі дуже просте, примітивне, воно не потребує напруження мізків, не потребує думки, не потребує ніякого аналізу ситуації.
Жлобство - воно елементарне, але жлобу дуже рідне і йому притаманне. Не викликає жодних сумнівів. Приймається, як їжа, як вода, як сон, чи інші фізіологічні потреби.
В кожного жлобський інтерес був свій, звичайно, власний, на перевірку дуже добре видимий. Він точно був у кожного, був самий сильний, самий глибокий, дуже часто досить природній, простий і навіть примітивний. І дуже часто повністю незрозумілий для жлоба.
Під власне жлобство потрапило багато людей, серед них є хто завгодно по освіті, по соціальному становищу, по впливовості. Простіше - там є всі - як таксисти, так і професура університетів. І кожен прожлобив по-своєму.
Коли розмовляєш з виборцем Зеленського і не тиснеш, а просто м"яко запитуєш, виводиш на відповіді, то мотиви прийняття рішення проявляються дуже чітко. Як правило, це якийсь миттєвий жлобський інтерес - сьогодні на сьогодні, от саме зараз задовольнитися, а завтра - та нехай воно завтра хоч все загнеться, аби зараз щось отримати, бо завтра не дадуть, або щось станеться. Політики - вони ж негідники... Все давно порішали.
Жодна особа, яка хотіла щастя тут і відразу, не думала, що миттєвих ГАРНИХ рішень НЕ БУВАЄ.
Тільки невелика частинка людей вже тепер визнає, що лохонулися. З оговорками визнають, з виправданнями, викручуваннями, суперечками, але визнають.
І то вже добре...
А найгірше, що більшість людей взагалі тепер не знає, що вдіяти з тими виборами, хоч старими, хоч тими, що на підході.
Зеленський вчергове "опустив" людей на нижній рівень жлобства, замість того, аби їх підняти вище над собою, надати людям крила, поставити мету для країни та для виборця.
А люди чекали змін.
І на попередників Зеленський свій вчинок вже ніколи не спише.

Тільки но критична маса людей зрозуміє, що Зеленський їх принизив, використав, розвів, обманув на елементарних емоціях, "сдєлав їх" за їх же немалі гроші, які йдуть куди завгодно, але не туди, куди реально потрібно...
"Сдєлав їх" точно так, як веселив на своєму концерті, дав радісні почуття і все... більш нічого, бо це ж концерт, та й годі...
Як тільки люди зрозуміють, що Зеленський і його Ко, як дурників підставили людей задля власної влади та грошей для себе, коханих і ніхто нічого змінювати не хоче і не може, бо чмошніки по життю...
Я не заздрю Зеленському. І його команді також.
Але далі буде...
Скоро буде...
Нормально буде...

sergiy.dobrovolskiy
Сергій Добровольський

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації