site.ua
член клубу

"Богатеть надо вместе с державой, а не за ее счет"
Росі
йський генерал О. Лебедь

Пам'ятаєте, як деякий час назад міністр економіки Тимофій Милованов скаржився на маленьку зарплату, і що він живе на власні збереження? І навіть були чутки про його звільнення.

Та от, в листопаді 2019 року з урахуванням премій в розмірі 381% від посадового окладу його зарплатня склала 64 тис. грн (після сплати податків). У вересні міністру нарахували премії в розмірі 345% від посадового окладу, в жовтні – 587%, в листопаді – 381%, в грудні – 373%. Цікаво, як точно віраховуються ці відсотки премій? Зарплата Т.Милованова у вересні-листопаді склала 91,1 тис. грн (після сплати податків).

Дані за листопад свідчать, що всі заступники міністра отримали більше, ніж він. Так зарплата заступника міністра — торгового представника України Тараса Качки склала 157 тис. грн., у першого заступника Кухти П.А. 125 тис. грн., у Висоцького Т.М. - 136 тис., у Романович Д.О. - 129 тис. І аналогічно у решти заступників цього міністра. І це після сплати податків - на руки.

Це міністерство, яке відповідає за економічний розвиток країни. За що такі премії?

За те, що мінімальна пенсія не досягає 2 тис. грн, мінімальна зарплата - 4,7 тис. (до сплати податків), а прожитковий мінімимум - трохи більше 2 тис. грн. За те, що у Абромавичуса зарплата 1,5 млн., у Наєма - 310 тис., у Лещенка - 588 тис., у Смeлянського 1,4 млн., у Кравцова - 1 млн. А ще нардепи просять зарплату від 75 до 100 тис. грн.

В країні, яка воює, де жебрацтво на кожному кроці, і такі премії і зарплати слуг народу, не може бути нічого доброго в кінцевому підсумку. Питання тільки в часі.

sergey.zelinsky
Sergey Zelinskiy

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації