Любов. Ми багато і часто говоримо про неї, міркуючи, якими мають бути відносини двох люблячих людей. І ось один з найголовніших, таке собі однобоке і тривожне запитання: «Чи любить він мене?»

Так що ж насправді між вами відбувається?

Він може говорити, що любить тебе, але не показує це тобі. Але ж правда в дрібницях. Любов видно не в великих букетах, а в квітці, відірваній під час прогулянки. Чи не в походах у дорогі ресторани, а на імпровізованих пікніках у парку. Її не видно в обіцянках, але видно в діях. Якщо він говорить тобі, що любить, але не показує цього, він просто обманює, і можливо не тільки тебе, а й себе. Якщо він не цілує тебе без приводу, якщо він не стосується тебе, якщо він не обіймає тебе, якщо він не намагається дивувати тебе весь час ... він просто не любить тебе. Якщо ти не відчуваєш до нього особливого почуття, то, дорога, він просто не любить тебе.

Ви говорите про майбутнє? Це правда, що ми повинні жити тут і зараз, це правда, але якщо ви не знаєте, куди йдете, як ви туди доберетеся? Якщо людина поруч з вами не змушує тебе відчувати себе впевнено щодо вашого спільного майбутнього, якщо він змушує сумніватися в тому, що дійсно хоче побудувати для вас будинок, то ви просто разом коротали час і чекаєте більш підходящого партнера. Якщо він відмовляється говорити про те, де і як він бачить вас двох і майбутнє занадто далеко, щоб думати про це і ти насправді бачиш це, він просто не любить тебе.

Каже тобі, що любить тебе, але не слухає у відповідь. Діалог є обов'язковою умовою для здорових і реальних відносин. Без діалогу, без компромісу і подолання его, союз приречений на розпад. Любов це танець для двох. Танець, в якому немає головної фігури.

Вони обидва ведуть і дозволяють себе вести. Вони висловлюють себе і разом залишають іншого бути самим собою. Вони змінюються, пристосовуються, ростуть. Якщо він закритий для твоїх аргументів, коли ви говорите або сперечаєтеся, якщо він не поважає твої переваги і запити, то він просто не любить тебе. Якщо він не радиться з тобою і говорить з тобою, щоб просто почути себе, він просто не любить. Для справжніх відносин, заснованих на любові, важливо не тільки говорити, щоб слухали, але ще і чути у відповідь, говорити і обговорювати речі, які важливі для кожного з вас. У розмові народжується істина, до якої іноді можна не прийти самостійно, а зрозуміти через уста люблячої людини. Потрібно розкритися перед коханим і допомогти йому розкритися у відповідь, і якщо цього немає, варто задуматися про подальшу перспективу. Якщо ти бачиш, що він вважає за краще втекти, щоб залишитися один, замість того, щоб бути поруч, отримати підтримку і поговорити то, що тут і міркувати.

Любов називається любов'ю, тому що вона з'єднує двох людей. Це правда, що кожен повинен залишатися вільним і самим собою. Це правда, що у кожного має бути особистий простір. Але незважаючи ні на що, відносини - це контакт і простір, який кожен з партнерів дає коханій людині. А як інакше побудувати спільне життя? В іншому випадку це розрахунок або бізнес-проект. Коли є «ми», це не означає, що більше немає «я». Важливо відчувати себе самодостатньою людиною, але не самотнім у відносинах.

Оригінал статті https://rodinok.net/chto-zhe-takoe-lyubov/

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація