Ви помиляєтесь, коли думаєте, що знаєте які висновки зробив Порошенко з виборчої кампанії і що саме він буде робити в майбутньому, якщо його оберуть. Адже третього терміну не буде, і цілком ймовірна модель поведінки "посля нас хоть потоп". Одне всіляє певну надію - йому тікати нема куди. Але на доказ ймовірності такої загрози достатньо нагадати другий термін Кучми.

Що буде робити новобраний президент достоменно не знае ніхто, бо якщо Зеленський мовчить, Порошенко нагло бреше, порушуючи одну з основних біблейських заповідей.

Тільки кончений ідіот думає що він зможе добре жити за якоюсь недолугою українською конституцією, а не за біблейськими заповідями. До речі, такий самий ідіот сподівається, що йому дадуть розум честь та совість, коли він потрапить до Європейського Союзу.

Одже, вибір Порошенко так саме ірраціонален як і вибір Зеленського.

І ще, вас будуть ставити рачки перед такими виборами з гірших, доколи ви будете репетувати "Дойчланд юбер алес", замість "свобода рівність та братерство". Я розумію що це цінічний погляд на речі, але я нічого не видумав.

sergei.puzenko
Sergei Puzenko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації